17:47|چهارشنبه, تیر 18 ,1399
تاریخ انتشار: 25 آذر 1398 - 09:07
کد خبر: 13518
رئیس شورای شهر ارومیه در گفت‌وگو با باریش نیوز؛

پل B3 غیرهمسطح آذربایجان تا پایان سال به بهره‌داری می‌رسد

پل B3 غیرهمسطح آذربایجان قرار است تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد اما بازهم تکمیل پروژه بستگی به شرایط آب‌وهوایی دارد.
پل B3 غیرهمسطح آذربایجان تا پایان سال به بهره‌داری می‌رسد

محمدرضا علیزاده امام‌زاده، رئیس شورای شهر ارومیه در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش نیوز، در خصوص آخرین وضعیت پل آذربایجان اظهار کرد: با برنامه ریزی انجام شده پل B3 تا پایان سال با تامین مصالح مناسب و عملیات اجرایی پارت‌های باقی‌مانده عرشه این پل که در دست اجرا است به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: مجموعه پل‌های غیرهمسطح آذربایجان در چهار سطح یا تراز ارتفاعی اجرایی از ۷ پل تشکیل شده است.

رئیس شورای شهر ارومیه  در رابطه با پل B1 و B2 بیان کرد: پل B1 روگذر دسترسی غیرهمسطح کمربندی خاتم الانبیاء به بلوار ساوالان در تراز ارتفاعی مثبت یک و پل B2 روگذر دسترسی غیرهمسطح جاده مهاباد به بزرگراه والفجر در تراز ارتفاعی مثبت دو است.

علیزاده امامزاده افزود: پل B3 روگذر دسترسی غیرهمسطح بزرگراه والفجر به جاده مهاباد در تراز ارتفاعی مثبت دو، پل B4 روگذر دسترسی غیرهمسطح بزرگراه والفجر به کمربندی غیر همسطح در تراز ارتفاعی مثبت دو و یک و پل B5 روگذر دسترسی غیرهمسطح بلوار ساوالان به کمربندی خاتم الانبیا در تراز ارتفاعی مثبت یک است.

وی در رابطه با پل‌های B6 و B7 و زیرگذر اعلام کرد: این پل‌ها تامین کننده حرکت دور میدان در تراز ارتفاعی صفر و زیرگذر تامین کننده دسترسی کمربندی خاتم الانبیا به جاده مهاباد در تراز منفی یک است

علیزاده امامزاده با اشاره به هزینه کلی پروژه گفت: هزینه کلی پروژه با لحاظ آزادسازی املاک انجام شده بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

رئیس شورای شهر ارومیه با اشاره به آخرین وعده برای افتتاح کامل این طرح ابراز کرد: پل B3 با توجه به برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال‌جاری به بهره برداری می‌رسید و زمان دقیق افتتاح آن تابع شرایط آب و هوایی و وابسته به مناسب بودن آن است زیرا در راستای رعایت مسائل فنی نمی‌توان در دمای زیر صفر درجه بتن ریزی کرد.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید