03:02|سه شنبه, مرداد 21 ,1399
تاریخ انتشار: 23 آبان 1398 - 05:50
کد خبر: 13316
باحضور معاون اول رئیس‌جمهور:

فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه میاندوآب افتتاح شد

دقایقی پیش فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) شهرستان میاندوآب باحضور معاون‌اول رئیس جمهور افتتاح شد.
فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه میاندوآب افتتاح شد

به گزارش سرویس سلامت باریش نیوز، دقایقی پیش فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) شهرستان میاندوآب باحضور اسحاق جهانگی، معاون ‌اول رئیس جمهور افتتاح شد.

این بیمارستان با زیربنای ۱۰ هزار مترمربع در چهار طبقه احداث شده و دارای ۲ بخش بستری، ۱۳ اتاق زایمان و ۶ اتاق جراحی است که عملیات اجرایی این بیمارستان از سال ۹۴ آغاز شده است، و با افتتاح این فاز ۱۱۰ تخت به تعداد تخت‌های این بیمارستان افزوده شد.

به گفته فرماندار میاندوآب برای احداث و تجهیز کامل فاز دوم این بیمارستان در مجموع ۴۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

عملیات احداث این مرکز درمانی نیز در سال ۱۳۹۵ آغاز شده است، و برای ساخت، تجهیز و بهره‌برداری از این کلینیک ۴۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

این مرکز دارای بیش از ۴۵ پزشک متخصص است، جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات، نورولوژی، جراحی عمومی، جراحی فک و صورت، زنان و زایمان، داخلی، چشم، قلب و عروق، ارولوژی، پوست، عفونی، اعصاب و روان، رادیولوژی، ریه، گوارش، گوش و حلق و بینی، کودکان، شنوایی‌سنجی، ارتوپدی، رادیولوژی، بینایی‌سنجی، طب فیزیک، رادیولوژی و آزمایشگاه از جمله بخش‌های این کلینیک است.

روزانه به طور میانگین بیش از ۳۰۰ نفر می‌توانند به این کلینیک مراجعه کنند و با آغاز به کار این کلینیک، علاوه بر کاهش هزینه‌ها برای بیماران موجب ارائه خدمات‌رسانی مطلوب و باکیفیت و همچنین رعایت شأن و منزلت مردم منطقه و تکریم ارباب رجوع خواهد شد.

گفتنی است اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به همراه سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان از عصرگاه روز گذشته مهمان مردم آذربایجان غربی شدند و در این سفر دو روزه قرار است طرح‌های عمرانی در حوزه‌های مختلف به بهره‌برداری برسد.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید