02:35|چهارشنبه, مرداد 06 ,1400
تاریخ انتشار: 20 آبان 1398 - 05:15
کد خبر: 13287
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در گفت وگو با باریش:

چایپاره به طرح ملی قبوض سبز پیوست

در راستای اهداف شرکت توانیر و در اجرای سیاست دولت الکترونیک، همچنین رفاه حال مشترکان و صیانت از منابع ملی طرح ملی قبوض سبز در شهرستان چایپاره اجرایی شد.
چایپاره به طرح ملی قبوض سبز پیوست

اکبر حسن بگلو، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش نیوز، اظهار کرد: در راستای اهداف شرکت توانیر در اجرای سیاست دولت الکترونیک، رفاه حال مشترکان و صیانت از منابع ملی و حمایت از طرح ملی قبض سبز مدیریت توزیع برق چایپاره اقداماتی در این خصوص انجام داده است. 
وی افزود: دریافت و ثبت شماره تلفن همراه مشترکان برای ارسال قبوض پیامکی توسط مدیریت توزیع برق این شهرستان در گام نخست اجرای طرح ملی قبض سبز و همچنین در ادامه به منظور آشنایی هر چه بیشتر مشترکین با طرح ملی قبض سبز و نحوه پرداخت الکترونیکی و توضیح انواع روش‌های پرداخت غیرحضوری قبوض برق برای مشترکین بنرهای این طرح ملی در معابر و میادین اصلی و پرتردد این شهرستان نصب و در معرض دید عموم قرار گرفت.
حسن بگلو تصریح کرد: در راستای تسریع و گسترش طرح ملی قبض سبز مدیریت توزیع برق شهرستان‌ها همگام با شرکت توزیع نیروی برق استان برای اجرای موفقیت آمیز طرح ملی قبض سبز اقدام کرده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی افزود: در ادامه روند آشنایی مردم با طرح ملی حذف قبوض کاغذی و نحوه پرداخت قبوض برق مصرفی توسط مشترکین مدیریت توزیع برق چایپاره میز خدمتی برای آشنا کردن و توضیح جزئیات این طرح برای مشترکین برپا کرده است تا مشترکین تمامی روش‌های پرداخت غیرحضوری قبوض برق را فراگیرند همچنین مشترکین می‌توانند با مراجعه به میز خدمت ارباب رجوع هر گونه سوال یا مشکل پیش آمده در این خصوص را مطرح و حل کنند.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید