16:58|دوشنبه, مرداد 13 ,1399
تاریخ انتشار: 14 مهر 1398 - 04:48
کد خبر: 13060

یحیی بهاری از نود ارومیه رفت

مدیرعامل باشگاه تیم فوتبال نود ارومیه با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام شخصی خود با تیم فوتبال نود ارومیه خداحافظی کرد.
یحیی بهاری از نود ارومیه رفت

به گزارش سرویس ورزشی باریش نیوز، یحیی بهاری، مدیرعامل باشگاه تیم فوتبال نود ارومیه با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام شخصی خود با تیم فوتبال نود ارومیه خداحافظی کرد. متن منتشر شده یحیی بهاری به شرح زیر است: 
هواداران فهیم ۹۰ اورمیه و فوتبال دوستان عزیز سلام
از سال گذشته تا به اکنون تمام تلاش‌مان بر این بوده بتوانیم دل هواداران عزیزمان را شاد و نام مقدس شهر اورمیه و استان‌مان را در هر میدان ورزشی در جای جای خاک مقدس وطن عزیزمان طنین انداز کنیم. 
خدا را گواه می گیرم روزهایی بوده که دست خالی برای آبروی مردم این شهر جنگیده‌ایم و با دلی پرخون شب را به صبح رسانده‌ایم و فقط و فقط غیرت و شرافت هواداران عزیز، مهربان و قدرشناس‌مان بوده که ما را در این جنگ نابرابر دلخوش کرده است.
قطع به یقین هنوز افکار عمومی و وجدان‌های بیدار فراموش نکرده‌اند که سال گذشته به لطف خدا و همت مجموعه نود شبانه چگونه از سقوط امتیاز  به لیگ سه جلوگیری و با مشقت‌های فراوان این تیم دسته یکی در اورمیه حفظ و ماندگار شد و امسال علی رغم کارشکنی‌های متعدد برخی آقایان چگونه توانستیم مشکلات تیم مثل بدهی‌های انباشته فدراسیون و حتی حکم فدراسیون جهانی فوتبال «فیفا» را حل کرده و با کسب مجوزهای لازم، قرارداد بازیکنان را ثبت و دیدارهای خانگی‌مان را در شهر خودمان برگزار کنیم.
اما هم اکنون که تیم نود در فاصله یک امتیازی صدر جدول است و مدعی صعود به لیگ برتر می‌باشد متاسفانه خودم، تیم مدیریتی زحمتکش باشگاه، کادرفنی صبور و بازیکنان باغیرتم را تنهاتر از همیشه در میدان نبرد با غول‌های فوتبال ایران می‌بینم. برای آنکه فردا روزی نرسد شرمنده شماها باشیم عطای حضور در کسوت خدمت‌گزاری‌تان در این تیم را به لقایش می‌بخشم و می‌روم تا بگویم دین‌ام را به ورزش شهرم و هواداران فهیم این استان هرچند اندک ادا کرده‌ام و دیگر بیش از این توانی برای ادامه مسیر نیست.
مطمئنا گذشت روزها و هفته‌ها سبب خواهد شد دوست از دشمن شناخته شود اما به پاس قدردانی، از تمامی مسئولینی که هرکدام به نحوی از این تیم  و بنده حقیر حمایت کردند و حتی آنهایی که می‌توانستند اما قدم پیش نگذاشتند تشکر وقدردانی کرده و خالصانه‌ترین سپاسم را تقدیم ایشان می‌کنم.
با تقدیم احترام
یحیی بهاری سلطان احمدی

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید