00:28|چهارشنبه, فروردین 20 ,1399
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1398 - 06:27
کد خبر: 12822
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه در گفت‌وگو با باریش:

نصب 20 المان ویژه ماه محرم در ارومیه

با فرا رسیدن ماه محرم بیش از 20 المان با طرح‌های مختلف و همچنین سازه‌های مناسبتی در شهر ارومیه نصب شده است.
نصب 20 المان ویژه ماه محرم در ارومیه

علی شایگان، مدیرعامل سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش نیوز در مورد المان‌های نصب شده ویژه ماه محرم در شهر ارومیه اظهار کرد: با فرا رسیدن ماه محرم المان‌های مناسبتی و ویژه ماه محرم به تعداد بیش از 20 المان در سطح شهر ارومیه نصب شده است.
وی افزود: المان‌های ویژه ماه محرم با عنوان یا حسین، علمدار کربلا، پلاک‌های یاحسین، المان خیمه‌های دشت کربلا،  ظهر عاشورا، شمع، تقویم و سایر المان‌های دیگر در مناطق مختلف شهر ارومیه نصب شده است.
شایگان ادامه داد:  نزدیک به 70 سازه‌ و بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر ارومیه نصب شده و همچنین در پل‌های عابر پیاده نیز به طول 400 متر مربع بنر با موضوع ماه محرم اجرا شده است.
وی عنوان کرد: در تلویزیون‌های نصب شده در سطح شهر ارومیه نیز کلیپ‌های ویژه ماه محرم پخش می‌شود.
این مسئول ادامه داد: در کل میادین اصلی سطح شهر ارومیه کتیبه و ریسه‌های ویژه ماه محرم نصب شده همچنین در خیابان امینی نیز 30 عدد سازه به همراه ریسه‌های ماه محرم به صورت ویژه نصب می‌شود.
مدیرعامل سیما و منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه در پایان تصریح کرد: 58 کتیبه، ریسه و پروژکتور در مساجد شهر ارومیه توزیع شده است و شهر برای برپایی مراسمات سوگواری حضرت امام حسین (ع) آماده شده است.    

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید