16:15|سه شنبه, آبان 04 ,1400
ارسال کننده : شریفه
نهاد مربوطه : آموزش و پرورش
تاریخ انتشار: 23 تیر 1400 - 10:38
کد خبر: 407
به نتیجه رسیده // حمایت ها : 10 نفر

ثبت نام مدارس

نتیجه سوژه :

 
 
بر اساس اعلام رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی اخذ هرگونه وجه بغیر از هزینه بیمه دانش آموزی و کتاب در زمان ثبت نام در مدارس دولتی ممنوع می‌باشد.
 

به گزارش پایگاه خبری باریش نیوز به نقل از رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پروش آذربایجان‌غربی، در خصوص ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی جدید به اطلاع می‌رساند ثبت نام دانش آموزان در مدارس براساس کروکی خانواده‌ها انجام می پذیرد؛ لذا در صورت عدم امکان ثبت نام، ادارات آموزش و پرورش موظف هستند با پذیرش درخواست اولیای محترم و بررسی موضوع نسبت به رفع مورد اقدام و در صورت عدم امکان درخواست به جهت تکمیل ظرفیت، با معرفی دانش آموز به نزدیکترین مدرسه محل زندگی وی، اولیای محترم را همراهی نماید.  

وی افزود: درخصوص دریافت وجه در زمان ثبت نام از دانش آموزان نیز به اطلاع می‌رساند دریافت هرگونه هزینه بغیراز هزینه بیمه دانش آموزی و کتاب در زمان ثبت نام در مدارس دولتی (بغیر از مدارس غیردولتی، استعدادهای درخشان، نمونه دولتی و شاهد) ممنوع می‌باشد. 

محمدپور در پایان تصریح کرد: اخذ شهریه قبل از بازگشایی مدارس در مدارس هیات امنایی به صورت توافقی می‌باشد و اجباری در آن وجود ندارد؛ همچنین در صورت تخلف از سوی مدرسه مربوطه والدین می‌توانند به ناحیه یک بازرسی (ناظر بر ثبت نام ) مراجعه نمایند.

ثبت نام مدارس

سلام بنده پسرم رو برای ثبت نام برای هر مدرسه ای میبرم میگن نمیتونم لطفا پیگیری بفرمایید با این شهریه های بالا چیه کاری کنم نمیتونم برای غیر انتفاعی هم ثبت نام کنم مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن به خدا مسئولین مدارس یه جوری به آدم جواب میدن مثل اینکه ارث پدرشون هست.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید