ترامپ وعده داده است که در صورت نیاز برای بازداشتن ایران از دستیابی به بمب هسته ای از قدرت استفاده نماید.


باریش نیوز

پایگاه صهیونیستی "دبکا فایل" (Debka File) با انتشار گزارشی تحت عنوان "ایران می تواند هدف اقدام نظامی ترامپ در خاورمیانه باشد" به تکرار ادعاهای گزاف رسانه های صهیونیستی در رابطه با حمله به ایران پرداخته است.
در این گزارش آمده است: «دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا در بیش از یک مورد از سخنرانی های انتخاباتی خود عنوان کرده است که اولین اولویت او "متوقف کردن توافق فاجعه بار هسته ای" با ایران است. توافقی که ترامپ آن را بدترین توافق آمریکا تا کنون دانسته است.
ترامپ وعده داده است که در صورت نیاز برای بازداشتن ایران از دستیابی به بمب هسته ای از قدرت استفاده نماید.»

این رسانه صهیونیستی در ادامه می نویسد: «پس ایران باید در رابطه با استفاده از قدرت نظامی توسط ترامپ نگرانی بیشتری داشته باشد تا آنچه در زمان اوباما احساس می کرد؟ آن ها نمی توانند مطمئن باشند که ترامپ این اقدام را انجام نخواهد داد.

ترامپ و کنگره آمریکا که تحت سلطه جمهوری خواهان است، قطعا نقض توافق هسته ای توسط ایران را تاب نخواهند آورد؛ آن هم در حالی ایران به موجب این توافق و با لغو تحریم ها و دستیابی به پول های بلوکه شده خود، به 150 میلیارد دلار دست یافته است.»

گفتنی است این رسانه صهیونیستی پیش از این نیز اخبار جنجالی و دروغین زیادی در رابطه با ایران منتشر کرده است که در میان آن ها می توان به خبر شهادت سردار سلیمانی، حمله آمریکا به ایران و حتی تمرین و آموزش ویژه نیروی هوایی آلمان برای حمله به ایران اشاره کرد.