سرویس ورزشی باریش نیوز: آنالیز بازی شهرداری ارومیه-پارسه تهران؛ مکان:سالن 6000 نفری غدیر ارومیه  


نتیجه بازی :
شهرداری ارومیه۳-۰پارسه تهران

نتیجه ست ها:

ست اول
شهرداری ارومیه ۲۵
پارسه تهران ۲۲

ست دوم
شهرداری ارومیه ۲۵
پارسه تهران ۲۳ 

ست سوم
شهرداری ارومیه ۲۵
پارسه تهران ۲۳

آمار کلی کسب امتیازات تیم شهرداری ارومیه
 
کسب ۲۷  امتیاز از اشتباهات حریف
کسب ۴  امتیاز سرویس مستقیم
کسب ۳ امتیاز از دفاع 
کسب ۴۱ امتیاز از اسپک و حمله

ست اول

پارسه تهران در این ست توانست تا امتیازات پایانی پایاپای با حریف قدرتمند خود پیش بیایید اما در امتیازات پایانی کنترل بازی را از دست داد و ست اول را با نتیجه ۲۵بر ۲۲ به حریف خود واگذار کرد.
تیم شهرداری ارومیه در این ست ۱۴ امتیاز از حمله، ۱ امتیاز از سرویس مستقیم ،۱ امتیاز از دفاع روی تور و ۹ امتیاز از اشتباهات تیم حریف بدست آورد .
اولی پکا غول فنلاندی در این ست با کسب ۵ امتیاز بهترین بازیکن این ست بود.

ست دوم

در ست دوم بازی مابین شهرداری ارومیه و پارسه تهران اشتباهات تیم تهرانی به بیشترین حد ممکن رسید که این تیم ۱۲  امتیاز از اشتباهات خود تقدیم تیم شهرداری ارومیه کرد اشتباهات این تیم در خطای سرویس ،خطای تور و زدن اسپک های زیاد به اوت خلاصه می شد.
در نهایت تیم پرآوازه شهرداری با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ مقابل حریف خود به برتری رسید.
در ست دوم مجتبی میرزاجانپور با کسب ۴ امتیاز به همراه سرویس های خوب و دریافت های مناسب بهترین بازیکن ست دوم لقب گرفت.

ست سوم

در این ست تیم پارسه به خودش آمد و اشتباهات تیمی خود را به حداقل رساند و تنها ۶ امتیاز به حریف خود از اشتباهات تیمی خود داد. ولی بی تجربه بودن این تیم یکی از علل باخت در ست سوم بود .
در این ست دورناهای ارومیه ۱۷  امتیاز از حمله ، ۱ امتیاز از دفاع ، ۱ امتیاز از سرویس و ۶ امتیاز از اشتباهات تیم حریف بدست آورد.
مجتبی میرزاجانپور همانند ست قبل ستاره این ست بود که به تنهایی ۶ امتیاز بدست اورد.

نوع امتیازات کسب شده توسط بازیکنان تیم شهرداری ارومیه

دراگان تراویسا:
دراگان در این بازی نتوانست در حد و اندازه های نام خود ظاهر شود او در این بازی تنها ۲ امتیاز از جاهای خالی حریف بدست اورد و ۲ امتیاز نیز با سرویس های اشتباه خود تقدیم تیم حریف کرد.

مجتبی میرزاجانپور:
مجتبی بی شک بهترین بازیکن میدان بود  وی در این بازی ۱۳  امتیاز بدست آورد و ۲ امتیاز با خراب کردن سرویس تقدیم تیم حریف کرد.

رحمان داوودی:
رحمان داوودی در اوج ناهماهنگی با عبدالرضا علیزاده لیبرو تیم به سر می برد هنگام دریافت  عملکرد ضعیفی از خود به جای گذاشته است.
داوودی در این بازی موفق به کسب ۸ امتیاز شد و تنها ۱ امتیاز با سرویس به تور نشسته خود تقدیم پارسه تهران کرد.

جواد محمدی نژاد:

جواد محمدی نژاد در این بازی موفق به کسب تنها ۴ امتیاز از دفاع و حمله شد.
پاس های کمی موقع حمله به جواد از سوی تراویسا ختم می شود که کاملا نقطه قابل توجهی است.

اولی پکا اوجانسیوو :

غول فنلاندی شهرداری هر روز بهتر از دیروز عملکرد دارد او در این بازی موفق به کسب ۱۳  امتیاز شد. سرویس های ویرانگر او تیم پارسه تهران را به هم ریخته بود. همچنین او ۳  امتیاز با سرویس های به اوت رفته و به تو نشسته خود به تیم پارسه تقدیم نمود.

حامد رضایی:

کاپیتان  رضایی در اوج آمادگی به سر می برد وی با آبشار های مهیب خود تماشاگران را به وجد می آورد. حامد دیوار چین در این بازی ۷ امتیاز بدست اورد در حالیکه تنها ۱  امتیاز سرویس از دست داد.

نکات مهم بازی 

عدم پر شدن سالن غدیر ارومیه

صندلی خالی بد جوری به چشم می آمد چرا و چرا؟ چرا ارومیه را محروم می کنند تا هوادارش دلسرد شود؟ امیدواریم با همت باشگاه و هواداران دیگر شاهد خالی ماندن صندلی های دورنالار یوواسی نباشیم.

حضور جاوید محسنی نیا

حضور جاوید محسنی نیا در نیمکت شهرداری ارومیه به عنوان کمک مربی یوبومیر تراویسا از نکات جالب توجه این دیدار بود.

حضور طبل در سالن

آوردن طبل به سالن غدیر اولین بار جهت هماهنگی شعارهای هواداران از نکات خوب و مثبت بازی بود.

حمایت از فیاضی 

جالب ترین نکته بازی حمایت و تشویق قاطعانه هواداران از پوریا فیاضی بازیکن تیم پارسه که سابقه حضور در تیم شهرداری را دارد هواداران او را با لقب ترک اوغلو به شدت مورد تشویق قرار می دادند.

جوادحسین آبادی 

پشت خط زن تیم پارسه تهران مثل لیگ گذشته که با پیراهن سایپا در سالن غدیر ارومیه حاشیه سازی می کرد امسال نیز با حرکات خود باعث متشنج شدن سکوها می شد ولی هواداران فهیم ارومیه ای  بر حاشیه های این بازیکن غلبه نمودند.

مکث های متعدد آقای گزارشگر

گزارشگر تلویزیونی این مسابقه در طول بازی بسیار زیاد مکث می کرد در حالیکه باید گزارشگر والیبال هر آن و هر لحظه از دیگر بازی ها و نتایج هم زمان و از آمار 

و عملکرد بازیکنان و امتیازات کسب شده حرف بزند.

حرکت تمجید آور دراگان تراویسا 

دراگان در ست سوم بازی وقتی عبدالرضا برای دریافت توپ خود را به زمین زد و زمین خیس شد دراگان خودش درست بکار شد و به همراه پسر بچه تمیز کننده کف سالن با پارچه کف سالن را خشک کرد.
به امید قهرمانی تیم شهرداری ارومیه 

آنالیز: عرفان میرابی