بانک سرمایه،یا به قولی 80درصد تیم ملی والیبال تیمی پرقدرت که روز چهارشنبه در مصافی بسیار حساس به مصاف تیم پرآوازه شهرداری ارومیه خواهد رفت.  


بانک سرمایه،یا به قولی 80درصد تیم ملی والیبال تیمی پرقدرت که روز چهارشنبه در مصافی بسیار حساس به مصاف تیم پرآوازه شهرداری ارومیه خواهد رفت.آیا بانک سرمایه با تمام ملی پوشان خود قدرت تقابل مقابل شهرداری ارومیه و تماشاگرانش را  خواهد داشت؟

این مسابقه از سری مسابقات سی امین دوره مسابقات والیبال جام منا در هفته دوم در سالن 6000 نفری غدیر ارومیه از ساعت 17 برگزار خواهد شد .

بدین منظور به سراغ بررسی ترکیب تیم بانک سرمایه و معرفی بازیکنانش می پردازیم:

بانک سرمایه تهران:

پاسورها: 

مهدی مهدوی،لوکاس ژیگالدو

بانک سرمایه از هر دو پاسور با تجربه خود به طور متناوب استفاده میکند ژیگالدو لهستانی و با تجربه و مهدوی 32 ساله و پاسور سابق تیم ملی والیبال ایران در این بازی حساس نیز قطعا به متناوب وظیفه تغذیه مهاجمان بانک سرمایه را خواهند داشت.

قطر پاسور(پشت خط زن):

شهرام محمودی

شهرام محمودی که به تازگی از تیم ملی والیبال خداحافظی کرده است  اصلی ترین گزینه برای پشت خط زن سرمایه ای هاست .وی تجربه یک فصل حضور در شهرداری ارومیه و کاپیتانی این تیم را نیز  دارد.

کوتاه زن:

سیدمحمدموسوی،عادل غلامی

ترکیب فیکس چند ساله تیم ملی در بخش سرعتی از چند سال  گذشته یکی از بهترین زوج های ممکن برای این پست می تواند باشد.

قدرتی زن:

میلاد عبادی پور،فرهاد قاءمی ، چاچیچ و قاسم کارخانه

در پست قدرتی زن حضور دو بازیکن ملی پوش و یک خارجی توانمند می تواند جدال بسیار زیبایی در مقابل رحمان داوودی و مجتبی میرزاجانپور از ارومیه ایجاد کند. حضور پسر آقای سرمربی در ترکیب هم می تواند در نوع خود جالب باشد.

لیبرو:

فرهادظریف

ظریف ، ظریف و دوباره ظریف 
ارومیه ،ارومیه و هواداران ارومیه 
هیچگاه اسم ها را نمی توان کنار هم چینش کرد ارومیه مهد والیبال که هوادارانش دل خوشی از فرهاد ظریف ملی پوش سابق ندارند و خیلی ها این دیدار را تقابل دو قدرت لیبرویی ایران بین فرهاد ظریف از بانک سرمایه و عبدالرضا علیزاده کوه غیرت شهرداری ارومیه برای اثبات بهترین لیبرو بودن می دانند .

سرمربی:مصطفی کارخانه

پر افتخارترین سرمربی لیگ برتر ایران امسال به دنبال دومین قهرمانی پیاپی با بازیکنان ملی پوش خود است کاری شدنی اما با وجود پیکان تهران و شهرداری ارومیه بسیار سخت .

حواشی مسابقه:

۱=تقابل میلاد عبادی پور مقابل همشهریان خود از نقاط جذاب این بازی خواهد بود.

۲=اعتراض هواداران ارومیه به افزایش قیمت بلیت مسابقات نیز از حساسیت های مسابقه خواهد بود.

۳=حضور بیش از شش هزار هوادار می تواند رکورد این فصل حضور تماشاگران در ورزشگاه را بشکند.

به امید پیروزی شهرداری ارومیه 

به قلم:عرفان میرابی