مدير كل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان آذربايجان‌غربي از اجراي 23 عنوان فعاليت در مراكز ثابت و سيار به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.


به گزارش سرویس فرهنگی باریش، جواد زاهدي مدير كل كانون استان با اشاره به برنامه‌ريزي و پيش‌بيني برنامه‌هاي مختلف در ايام هفته دفاع مقدس، به ضرورت آشنايي كودكان و نوجوانان با رشادت‌ها و دلاوري‌هاي رزمندگان و وقايع اين ايام تأكيد كرد.

زاهدي با اشاره به اين‌كه در اين ايام 23 عنوان فعاليت در 28 مركز ثابت و سيار روستايي و شهري كانون اجرا خواهد شد، گفت: برگزاري كارگاه‌هاي مختلف سفالگري، خوشنويسي، نمايش خلاق، نقاشي و ادبي، دعوت از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس براي خاطره‌گويي، معرفي مناطق جنگي استان و استان‌هاي هم‌جوار، قصه‌گويي، معرفي كتاب، معرفي عمليات‌هاي جنگي، ديدار با خانواده شهداء، غبارروبي مزار شهداء، برپايي نمايشگاه‌هاي عكس، بحث آزاد، مسابقات، نمايش فيلم و كليپ، دعوت از اساتيد ادبيات پايداري و گفتگو در اين زمينه و جمع‌آوري شعر و قصه‌هاي ادبيات پايداري بخشي از برنامه‌هاي اجرايي اين ايام است.

زاهدي همچنين از اجراي برنامه‌اي ويژه در ايام دهه فجر و تقدير از صاحبان آثار برگزيده مسابقات در هفته دفاع مقدس خبر داد.

گفتني است تمامي مراكز ثابت كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در اروميه و شهرستان‌هاي استان فضاسازي مناسب اين ايام را انجام مي‌دهند.