تایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه های انتخابیه اعلام شد.


نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه های انتخابیه اعلام شد.به گزارش فرارو نتایج انتخابات به تفکیک استان ها و شهرستان ها که قطعی شده به شرح ذیل است. همچنین گرایش نامزدهای پیروز یا راه یافته به دور دوم انتخابات به تفکیک مشخص شده است.

 

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

ورزقان

علیزاده

مستقل

1

 

ملکان

سلمان خدادادی

مستقل

1

 

هشترود و چاراویماق

سید حمزه امینی

مستقل

1

 

تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

علیرضا بیگی

اصلاح‌طلب

اصولگرا

6

 



 
 
 

سراب و مهربان

یوسف داوودی

مجید نصیر پور

مستقل

 

اصلاح‌طلب

 

*

بناب

اعزازی

مستقل

1

 

بستان‌آباد

محمد وحدتی

مستقل

1

 

مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد

محمد شافعی

مستقل

 

اصلاح‌طلب

1

 



 

مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

صدای‌ملت

مستقل

1

 



 

میانه

   

2

 

کلیبر و هوراند

قلی‌الله قلیزاده

اصولگرا

1

 

اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

مهدی حسینیان

 

1

 

*

شبستر

   

1

 

 

آذربایجان غربی

 

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش 

تعداد کرسی

دور دوم

بوکان

   

1

 

مهاباد

   

1

 

خوی

   

1

 

ماکو و چالداران

   

1

 

نقده و اشنویه

   

1

 

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

   

2

 

سرشت و پیرانشهر

   

1

 

ارومیه

   

3

 

 

اردبیل

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور‌دوم

پارس آباد و بیله سوار

ایرج بیگدلو

مستقل

1

 

*

شکور پورحسین

*

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

مستقل

1

 

مشکین شهر

ولی ملکی

مستقل

 

اصولگرا

1

 

*

محمود عباس‌زاده مشکینی

*

گرمی

میرحمایت میرزاده

اصلاح‌طلب

1

 

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

رضاکریمی

اصلاح‌طلب

3

 

 

 

ایلام

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور‌دوم

دهلران، آبدانان و دره‌شهر

   

1

 

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

   

2

 

 

اصفهان

 

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور ‌دوم

کاشان، آران و بیدگل

سید جواد ساداتی نژاد

اصولگرا

1

 

اصفهان

   

5

 

خوانسار و گلپایگان

علی بختیار

 

1

 

قمصر و نطنز

مرتضی صفاری

 

1

 

شاهین شهر، برخوار و میمه

حسینعلی حاجی‌دلیگانی

 

1

 

نجف‌آباد، تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

 

1

 

نائین، خور و بیایانک

عباسعلی پوربافرانی

 

1

 

اردستان

سید صادق طباطبائی‌نژاد

 

1

 

شهرضا

   

1

 

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی

 

1

 

مبارکه

   

1

 

چادگان، فریدون‌شهر و فریدن

اکبر ترکی

 

1

 

لنجان

محسن کوهکن

 

1

 

سمیرم

   

1

 

خمینی‌شهر

   

1

 

 

البرز

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور دوم

تعداد کرسی

گرایش

ساوجبلاغ

   

1

 

کرج

   

2

 

بوشهر

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور دوم

تعداد کرسی

گرایش

دشتستان

محمد باقر سعادت

 

1

 

کنگان، دیر و جم

سکینه الماسی

 

1

 

دشتی و تنگستان

سید کمال شهریاری  

1

 

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری

 

1

 

تهران

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور ‌دوم

تعداد کرسی

گرایش

دماوند و فیروزکوه

   

1

 

ورامین و پیشوا

   

1

 

رباط کریم

   

1

 

شهریار

   

1

 

پاکدشت

محمد قمی

 

1

 

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

   

30

 

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

شهرکرد

   

1

 

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

   

1

 

بروجن

   

1

 

لردگان

محمد خالدی سردشتی

 

1

 

       

 

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

دور اولدور اول

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

بیرجند و درمیان

سید محمد باقر عبادی

 

1

 

قائنات

فرهاد فلاحتی

 

1

 

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

 

1

 

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

محمد رضا امیر حسن خانی

 

1

 

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

چناران و طرقبه

محمد دهقان

 

1

 

مشهد و کلات

   

5

 

گناباد

حمید بنایی

 

1

 

تربت حیدریه

سعید باستانی

 

1

 

ابوالقاسم خسروری

 

درگز

   

1

 

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

بهروز بنیادی

 

1

 

نیشابور

   

2

 

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

 

1

 

فریمان و سرخس

احسان قاضی‌زاده

 

1

 

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

   

2

 

قوچان و فاروج

رستمی‌ثانی

 

1

 

تربت جام و تایباد

   

1

 

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

بجنورد

علی اکبری

 

2

 

علی‌قربانی

   

شیروان

عبدالرضا عزیزی

 

1

 

اسفراین

هادی قوامی

 

1

 

خوزستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

اهواز

   

3

 

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

 

1

 

شوش

   

1

 

اندیمشک

فریدون حسنوند

 

1

 

شوشتر

سهراب گیلانی

 

1

 

مسجد سلیمان

   

1

 

دزفول

عباس پاپی ‌زاده

 

1

 

رامهرمز

   

1

 

خرمشهر

عبدالله سامری

 

1

 

شادگان

مجید ناصری نژاد

 

1

 

دشت‌آزادگان

قاسم ساعدی  

1

 

آبادان

   

3

 

ایذه و باغملک

   

1

 

بهبهان

   

1

 

زنجان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

زنجان و طارم

   

2

 

ابهر و خرمدره

   

1

 

خدابنده

   

1

 

ماهشان، انگوران و ایجرود

   

1

 

 

سمنان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

سمنان و مهدیشهر

   

1

 

شاهرود

سیدحسن حسینی شاهرودی

 

1

 

دامغان

اسماعیل حسن بیگی

 

1

 

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

 

1

 

 

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

زاهدان

علیم یارمحمدی

 

2

 

غلامرضا عزیزیان

   

خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین

علی کرد

 

1

 

سراوان

محمدباسط درازهی

 

1

 

زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

 

2

 

چابهار، نیکشهر و کنارک

عبدالغفور ایران‌نژاد

 

1

 

ایرانشهر و سرباز

عبدالناصر درخشان

 

1

 

 

 

فارس

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

نیریز و استهبان

   

1

 

شیراز

   

4

 

لامرد و مهر

   

1

 

داراب و زرین دشت

   

1

 

خرامه، سروستان و کوار

   

1

 

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

   

1

 

آباده، بوانات و خرم‌بید

   

1

 

لارستان، خنج و گراش

   

1

 

جهرم

   

1

 

اقلید

سیدحسین‌افضلی  

1

 

سپیدان

   

1

 

رستم و ممسنی

   

1

 

کازرون

   

1

 

فسا

   

1

 

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

   

1

 

 

قزوین

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دو دوم

قزوین و آبیک

   

2

 

تاکستان

بهمن طاهرخانی

 

1

 

بوئین‌زهرا

بابایی

 

1

 

 

 

قم

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

قم

احمد امیرآبادی

 

3

 

         
           

 

کردستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

گرایش

بیجار

حمدالله کریمی  

1

 

مریوان و سروآباد

منصور مرادی
امید کریمیان
 

1

 

سقز و بانه

   

1

 

قروه و دهگلان

علیمحمد مرادی  

1

 

سنندج، دیوان دره و کامیاران

   

2

 

 

کرمان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

کرمان و راور

   

2

 

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

   

1

 

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

   

1

 

جیرفت و عنبرآباد

   

1

 

بافت، رابر، ارزوئیه

   

1

 

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری  

1

 

شهربابک

علی اسدی

 

1

 

رفسنجان و انار

   

1

 

زرند و کوهبنان

حسین امیری‌خامکانی

 

1

 

 

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

اسلام‌آباد غرب

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

 

1

 

کنگاور و بیستون

حسن سلیمانی

 

1

 

سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

 

1

 

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

فرهاد تجری

 

1

 

پاوه

شهاب نادری

 

1

 

کرمانشاه

(1)عبدالرضا مصری

 

3

 

   

 

 

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

بویراحمد و دنا

   

1

 

کهگیلویه و بهمئی

عدل هاشمی‌پور

 

1

 

گچساران

   

1

 

 

 

گلستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

علی‌آباد کتول

   

1

 

گنبد کاووس

قرجه‌طیار

 

1

 

رامیان و آزادشهر

   

1

 

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

   

1

 

مینودشت و کلاله

   

1

 

گرگان و آق‌قلا

   

2

 

 

گیلان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

آستارا

ولی داداشی

 

1

 

فومن

   

1

 

لنگرود

   

1

 

تالش، رضوانشهر و ماسال

   

1

 

لاهیجان و سیاهکل

   

1

 

صومعه‌سرا

   

1

 

انزلی

   

1

 

رودسر و املش

اسدالله عباسی

 

1

 

آستانه اشرفیه

   

1

 

رودبار

   

1

 

رشت

   

3

 

 

لرستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

خرم‌آباد

   

2

 

سلسله و دلفان

   

1

 

کوهدشت

   

1

 

الیگودرز

     

1

 

درود و ازنا

     

1

 

پلدختر

     

1

 

بروجرد

     

2

 

 

مازندران

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

بابل

   

2

 

ساری

   

2

 

نوشهر و چالوس

   

1

 

نکا، بهشهر و گلوگاه

   

1

 

آمل و لاهیجان

   

1

 

بابلسر و فریدونکنار

   

1

 

نور و محمود‌آباد

   

1

 

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

   

2

 

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

   

1

 

 

مرکزی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

اراک، کمیجان و خنداب

   

2

 

شازند

   

1

 

دلیجان و محلات

   

1

 

ساوه و زرندیه

   

1

 

خمین

   

1

 

تفرش، آشتیان و فراهان

   

1

 

 

هرمزگان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

میناب، جاسک و سیریک

   

1

 

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

   

3

 

بندرلنگه، بستک، پارسیان

خالد زم زم نژاد
احمد جباری
 

1

 

همدان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

رزن

حسن لطفی

 

1

 

عطاالله سلطانی صبور

 

اسدآباد

اکبر رنجبرزاده

 

1

 

نهاوند

حسن بهرام‌نیا

 

1

 

بهار و کبودرآهنگ

محمد علی پورمختار

 

1

 

تویسرکان

محمدمهدی مفتح

 

1

 

ملایر

محمد کاظمی

 

2

 

همدان

   

2

 

یزد

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

یزد و صدوق

سیدابوالفضل موسوی

 

1

 

اردکان

محمدرضا تابش

 

1

 

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

   

1

 

تفت و میبد

کمال دهقانی

 

1

 

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

زرتشتیان

   

1

 

کلیمیان‌

مره‌صدق

 

1

 

ارامنه شمال

کارن خانلری

 

1

 

آشوری

یوناتن بت‌کلیا

 

1

 

ارامنه جنوب

   

1