وقتی پنگوئن های قطب جنوب با دوربین گم شده از خودشان سلفی میگیرند!
  • 1396/12/20 12:17:10
  • 8906
به گزارش باریش نیوز؛

وقتی پنگوئن های قطب جنوب با دوربین گم شده از خودشان سلفی میگیرند!

این دو پنگوئن امپراتور در مواجهه با دوربینی که توسط کاوشگری از قطب جنوب بر روی یخ ها قرار داده شده است، رفتار جالبی داشته اند. در ویدیوی کوتاهی که توسط واحد قطب جنوب کشور استرالیا منتشر شده است، این دو پنگوئن کنجکاوانه به لنز نگاه می کنند و حتی گویی یکی از پنگوئن ها چیزی با خود می گوید:”چرا آنها از ما جاسوسی می کنند؟”

این دو پنگوئن امپراتور در مواجهه با دوربینی که توسط کاوشگری از قطب جنوب بر روی یخ ها قرار داده شده است، رفتار جالبی داشته اند. در ویدیوی کوتاهی که توسط واحد قطب جنوب کشور استرالیا منتشر شده است، این دو پنگوئن کنجکاوانه به لنز نگاه می کنند و حتی گویی یکی از پنگوئن ها چیزی با خود می گوید:”چرا آنها از ما جاسوسی می کنند؟”

 

این پنگوئن ها در قطب جنوب دوربینی پیدا کرده و فرصتی برای گرفتن تصویر سلفی یافته اند!

این پرندگان منقار طولانی و پنجه های تهدید آمیزی دارند. شکم آنها مانند یک بالش سفید چربی، نرم و ملایم است. در واقع آنها به چربی نیاز دارند تا بتوانند در سرمای قطب جنوب دوام آورند.

طبق گزارش واحد قطب جنوب استرالیا، پنگوئن های امپراتور در قطب جنوب زندگی می کنند، جایی که گاهی اوقات ممکن است با کولاک هایی تا ۱۲۴ مایل در ساعت (۲۰۰ کیلومتر در ساعت) مواجه شوند. آنها با ارتفاع ۴۵ اینچ (۱۱۴ سانتیمتر) و وزن ۸۸ پوند (۴۰ کیلوگرم) بزرگترین گونه پنگوئن ها در جهان می باشند.

آنها در گروه هایی از چند صد پنگوئن گرفته تا کلنی های بیش از ۲۰,۰۰۰ جفت با هم زندگی می کنند. این کلونی ها – و سایر گونه های دیگر پنگوئن – گاهی بسیار پرجمعیت می باشند، تا جایی که ممکن است این کلنی ها از فضا مشاهده شوند.

این پنگوئن ها در قطب جنوب دوربینی پیدا کرده و فرصتی برای گرفتن تصویر سلفی یافته اند!این پنگوئن ها در قطب جنوب دوربینی پیدا کرده و فرصتی برای گرفتن تصویر سلفی یافته اند!

دو پنگوئن کنجکاو این فیلم، عضوی از کلنی « Auster Rookery»، جایی در نزدیکی ایستگاه تحقیقاتی Mawson استرالیا می باشند. ” ادی گوت، یکی از اعضای اعزام شده به قطب جنوب استرالیا، هنگام بازدید از Rookery، دوربین خود را روی یخ ها جا گذاشته و این فرصت مناسبی برای پرندگان کنجکاو بود تا از خود تصاویری سلفی بگیرند!”

این پنگوئن ها در قطب جنوب دوربینی پیدا کرده و فرصتی برای گرفتن تصویر سلفی یافته اند!

اما فراموش نکنید که برخی از پنگوئن ها ممکن است رفتار خشن تری با دوربین داشته باشند. در اینجا نمونه ای از آن را می بینیم:

این پنگوئن ها در قطب جنوب دوربینی پیدا کرده و فرصتی برای گرفتن تصویر سلفی یافته اند!


کلید واژه ها:
  • باریش نیوز
مطالب مرتبط
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  • باریش نظراتی را که حاوی توهین ویا کلمات رکیک است منتشر نمی‌کند.
  • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
  • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.