انقلابی که هنوز ادامه دارد...
  • 1396/11/18 01:43:01
  • 8415
یادداشت:

انقلابی که هنوز ادامه دارد...

دست به دست و پشت به پشت و دل به دل هم دادیم و انقلابی خلق کردیم به بلندای تاریخ، تاریخی که هم چنین ژرفا و عمقی در یک انقلاب مردمی به خود ندیده بود.

به گزارش سرویس فرهنگی باریش نیوز، "ما" جهانیان را متحیر کردیم در حمایت از انقلابمان تا جایی که در برابر هر توپ و گلوله یک قلب سپر کردیم و ۸ سال با خون و جان از نهال نوپای انقلاب دفاع کردیم.

از پای ننشستیم حتی وقتی دست متخاصم اهریمن در دل شهرها و روستاها داغ عزیزان و جوانان را به دلمان می نشاند و تلاش می کرد ما را از حمایت انقلاب نوشکفته مان دور کند.

جنگ، ترور و نبرد سخت به پایان رسید اما نبرد نرم و موذیانه دشمن تازه شروع شده بود، عزم کرده بود بسوزاند هرچه که در اعتقادات ما ریشه داشت تا بلکه براندازد این همبستگی و شهامت و دلاورمردی مان را.

اما ما در راه نماندیم و دست نشستیم از آنچه حقمان بود، خاکریزهایمان را به دل شهرها بردیم وقتی دیدیم دشمن در جنگی نرم و متهاجمانه به فرهنگ، عزم تغییر در اعتقادات و باورها و یکرنگی هایمان کرده است.

این انقلاب حق ما بود، این نظام آرمان ما بود، نمی خواستیم و نباید آن را به راحتی از دست می دادیم و ندادیم، حالا دیگر پای به ثمر نشستنش خونها داده بودیم و تکلیف حکم می کرد به حرمت خون یاران سفر کرده هم شده به چنگ و دندان حفظ کنیم جان جوان انقلاب را.

بارور شدن انقلاب را در شکوفه های علم و صنعت و عزتش به رخ کشیدیم، پشت میزهای مدرسه و دانشگاه، سنگر ساختیم برای تعالی شکوفه های علم در دامن انقلابمان و "احمدی روشن ها" و "تهرانی مقدم ها" را در این راه به ثمر رساندیم

انقلابمان به جوانی تنومند بدل شد و آوازه شهرتش عالمگیر شد و ما این آوازه را به گوش همه آزدیخواهان جهان رساندیم و حالا انقلاب عزیزتر از جانمان به مرز۴۰ سالگی خود رسیده است، به دوران بالندگی، به بروز و ظهور رویش های انقلابی نو، به اقتدار، به صلابت و به همه آنچه یاران سفرکرده و مراد اهل دل جمارانی ما به امید دیدنش جان بر کف نهادند.

این انقلاب از آن ماست و ما همیشه پشت او بودیم و هستیم،  تا دنیا دنیاست بهمن برایمان به یمن قدوم یار متبرک است و باز بر سر راه آرمانش به استقامت ایستاده ایم، همیشه بودیم و هستیم تا زمانی که فجر انقلاب بر قله های اقتدار در حال تکرار طلوع است، همیشه بودیم و هستیم تا یار همیشه منتظر از راه برسد.

ما آمدیم، سالها و بارها برای تکرار حمایت از فجری که ۴۰ سال قبل بر تاریخ کشورمان طلوع کرده بود آمدیم و حالا ایستاده ایم بر فراز چهلمین سالگرد طلوعش تا نظاره کنیم راه رفته را و به تماشا برویم آینده پیش رو را و غرق لذت و کامیابی کنیم جان خود را و عزیزمنتظَر را که پرچم به دست انتظار ما را می کشد تا انقلابمان را به سر زلف ظهورش گره بزنیم. ما آمده ایم....


کلید واژه ها:
  • باریش نیوز
مطالب مرتبط
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  • باریش نظراتی را که حاوی توهین ویا کلمات رکیک است منتشر نمی‌کند.
  • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
  • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.