تعداد 417قلیان سرا در بند و داخل شهر ارومیه پلمپ شد/زیر7دقیقه در محل تماس مردم حضور داشتیم
  • 1395/11/26 12:58:14
  • 6046

تعداد 417قلیان سرا در بند و داخل شهر ارومیه پلمپ شد/زیر7دقیقه در محل تماس مردم حضور داشتیم

سرهنگ حسین صمدپور فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه در نشست خبری با حضور خبرنگاران به بیان  آمارکشفیات و دستگیری مجرمان در سال جاری پرداخت.

به گزارش سرویس اجتماعی باریش نیوز صبح امروز سرهنگ صمدپور فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه در نشست خبری گفت:در 11ماه سال جاری در بخش آمار سرقت و جرایم 1.50درصد کاهش سرقت مهم و 7.4درصد کاهش سرقت خرد و در مجموع9درصد کاهش داشته ایم.

سرهنگ حسین صمدپوردر رابطه با کشفیات گفت:سال پیش 65درصد آمار کشفیات داشتیم  که این آمار امسال به 74درصد رسیده است و در همین راستا 10درصد افزایش میزان کشفیات را شاهد بودیم و در بخش سرقت ها نیز در بخش سرقت اتومبیل 4درصد کاهش  در موتور سیکلت 24درصد کاهش در سرقت منزل 23درصد کاهش و درسرقت مغازه نیز32درصد کاهش  را داشتیم.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه با اشاره به تاثیر جرایم خشن با امنیت جامع گفت:در بخش سرقت های مسلحانه امسال یک مورد را شاهد بودیم و در مورد قتل نیز 11مورد امسال شاهد بودیم که نسبت به پارسال باآمار22موردی کاهش خوبی را  داشتیم.امسال در بخش زورگیری فقط 1 مورد داشتیم که نسبت به پارسال با 8مورد کاهش خوبی را شاهد هستیم.

 

سرهنگ صمدپوردر رابطه با  اولویت بندی جرایم در انتظامی استان گفت:اولین اولویت جرایم ما نزاع و درگیری میباشد که 25درصد جرایم را در برمیگیرد  اولیت دوم جرایم تصادفات میباشد با 20درصد مجموع جرایم   و اولویت سوم و چهارم انتظامی سرقت و مفاسد اجتماعی میباشد که هرکدام 20و19درصد کل جرایم را در برمیگیرند و خوشبختانه در همه اولویت ها کاهش داشتیم.

 

سرهنگ صمدپوردر رابطه با  دستگیری باند ها و سارقین سابقه دار گفت:در 11ماه سال جاری2099نفر سارق شناسنامه دار که به صورت حرفه ای عمل میکردند در سطح کلانشهر ارومیه دستگیر شده است که از این تعداد 175نفر به دفعات دستگیر شده بودند  و در همین راستا 53 باند سازمان یافته در بخش سرقت منزل و اتومبیل متلاشی شد.

سرهنگ صمدپوردر رابطه با آمار کشفیات  مواد مخدرو قرص های روان گردان گفت:در کلانشهر ارومیه امسال حدود 2تن و 849 کیلو مواد مخدر کشف شد که نسبت به زمان مشابه 117درصد افزایش کشفیات داشتیم که در همین راستا 2813 قاچاقچی و توزیع کننده  و تعداد 30باند سازمان یافته دستگیر و تعداد 64565 قرص روانگردان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه در رابطه با حوزه قاچاق کالا گفت:تعداد343هزار قلم کشفیات در این حوزه داشتیم که نسبت به پارسال 17درصد افزایش آمار دستگیری را شاهد بودیم و ارزش ریالی کشفیات این کالاها  399 میلیارد ریال  میباشد که در همین راستا  270نفر عامل اصلی قاچاق در این حوزه دستگیر شد.

 

سرهنگ صمدپور در رابطه با تماس های مردم با پلیس 110گفت:تعداد 360435 بار تماس مردمی با پلیس 110داشتتیم که از این تعداد 134812 بار تماس منجر به تماس های عملیاتی بوده  و با توجه به بررسی آمار زمان حضور  در زیر7دقیقه درمحل های تماس حضور داشتیم.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه در پایان با اشاره به قلیان سراها گفت: تعداد 417قلیان سرا در بند و داخل شهر ارومیه پلمپ شده است و این خواسته خانواده ها و مردم از ما میباشد و ما فقط اجرا کننده قانون میباشیم.

کلید واژه ها:
  • باریش نیوز
مطالب مرتبط
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  • باریش نظراتی را که حاوی توهین ویا کلمات رکیک است منتشر نمی‌کند.
  • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
  • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.