باریش نیوز

سرویس های هوشمند كشوري (IN) دردفاتر امور مشتریان فعال شوند


مشتریان برای فعال کردن سرویس های هوشمند كشوري (IN) به دفاتر امور مشتریان  مخابرات منطقه در سراسر کشور  مراجعه کنند.

افزایش برق مصرفی؛ گرمای تابستان را شدت داده است


افزایش برق مصرفی در بین مردم، گرمای تابستان را به شدت بیشتر کرده و سبب افزایش دمای هوا شده است.

مسئولان مدارک دانشگاهی را ملاک انتخاب قرار ندهند


در این زمینه مسئولان نباید مدارک دانشگاهی را ملاک ارزیابی و دادن امکانات قرار دهند بلکه باید حتی بدون توجه به سوابق اختراعات افراد از آن ها تست عملی گرفته شود و سپس با دادن امکانات به افراد کار بلد از آن ها حمایت کنند.

پیشنهادهای زیادی از کشورهای خارجی به مخترع های ایرانی داده می شود


12 مدال جهانی دارم که 4 مدال آن را در ژنو سوئیس، 2 مدال از آمریکا و یک دیپلم افتخار از رئیس مسابقات آلمان و همچنین جایزه ویژه بهترین اختراع پزشکی سازمان جهانی تحقیقات پیشرفته کشور روسیه را نیز کسب کرده ام و همچنین مدال هایی از کشورهای رومانی، کرواسی و لهستان را دارم.

توجه خاصی در ایران به اختراعات نمی شود


هم اکنون کتابی در دست تالیف دارم تا از طریق آن علوم این اختراعات و ربات ها را آموزش دهم در این راستا نیز در ترکیه کلاس های بسیار مفید و خوبی برای رده سنی 8 تا 18 سال برگزار کردیم و الان نیز هدف دارم با چاپ کتاب اطلاعات را بین جوانان کشورم نشر دهم.

مشترکین اینترنت در آذربایجان غربی 7 برابر افزایش یافته است


واگذاری 50 دستگاه ATM به طور رایگان توسط وزارت ارتباطات در مناطق محروم و روستایی استان که فاقد اینترنت می باشند که با این اقدام روستائیان می تواند از خدماتی همچون فیش های بانکی، خرید شارژ و... استفاده کرد.

معتادِ کارتن‌خوابی که میلیاردر شد!


میلیاردر ایرانی الاصل که تا 32 سالگی یک کارتن خواب معتاد به هروئین بود و 9 بار تا یک قدمی مرگ رفته بود، امروز یکی از برندهای معروف آبمیوه در ایالات متحده را اداره می کند

بحران آب، يك بحران جدي است


بهنام اسدي ساعتلو جوان نخبه اروميه اي در باره رابطه بين تكنولوژي و حفظ  آب گفت: تكنولوژي نوين خورشيدي  ميتواند به كمك حفظ منابع آبي بيايد.

امروز/ آخرین مهلت ثبت نام مجددکنکور


مشاور عالی سازمان آموزش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امروز چهارشنبه 18 اسفند فرصت دارند در آزمون سراسری 96 ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت نام در آزمون سراسری تمدید شد


مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام آزمون سراسری سال 96 تا اول اسفند خبر داد.

چه کسانی عکس پروفایل تلگرام ما را بازدید میکنند


تلگرام نرم افزاری ارتباطی و گوشی محور بود  که پس از مدتی به سرعت در ایران مورد توجه بسیاری قرار گرفت و محبوبیت بالایی پیدا کرد

هارددیسک 16 ترابایتی 2018 از راه می‌رسد


شرکت سیگیت قصد دارد برای اولین بار در جهان، در سال 2018 میلادی دیسک سخت 16 ترابایتی خود را به بازار عرضه کند.

اولین تصویر رسمی گلکسی S8 منتشر شد


پنجشنبه و جمعه گذشته خبرهای زیادی از گلکسی S8 منتشر شد، در برخی از این شایعات مشخصات کامل این پرچم‌دار اعلام گردیده و برخی دیگر صحبت از وجود رزولوشنی عجیب در این اسمارت‌فون می‌کردند که حتی از ارقام اعلامی برای ال‌جی G66 نیز بالاتر است.

  اخبار شهر را بيشتر از كدام رسانه خبري پيگيري ميكنيد؟

70.48

17.77

3.92

3.01