باریش نیوز

نظر دولت بر ادامه روند تغییرات در استانداران است


نظر بر این است که تغییرات ایجاد شده در استانداران ادامه دار باشد؛ این هفته استانداران جدیدی که در دیگر استان ها انتخاب شده اند معارفه خواهند شد و هفته بعدی استانداران دیگر استان ها مطرح خواهند شد.

جنگ روانی بین آمریکا و کره شمالی


امروز آمریکا نمی تواند به کره شمالی حمله کند زیرا اطمینان دارد که کره شمالی بمب اتمی دارد و می تواند آمریکا را با خاک یکسان کند.

نمایندگان کرد ایرانی مخالف همه پرسی کردستان عراق


روز گذشته در مجلس نمایندگان کرد ایرانی اعلام کردند که کردهای ایران با برگزاری این همه پرسی مخالف اند و تشکیل چنین کشوری را نمی پذیرند.

مرزبانی ارومیه طی عملیاتی موفقیت آمیز موفق به کشف 100 کیلوگرم مواد مخدر از نوع مورفین در هنگام خروج شدند


نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: گروهان مرزبانی ترگور ارومیه در یک عملیات موفقیت آمیز موفق به کشف 100 کیلوگرم مواد مخدر از نوع مورفین در هنگام خروج شدند.

انتخاب استاندار به خطر یکسری تنش ها با تاخیر صورت خواهد گرفت


استاندار برای منطقه آذربایجان غربی از سوی وزارت کشورمشخص گردیده بود ولی به خاطر یکسری فعالیت ها وتنش هایی که در سطح استان صورت گرفت سبب تاخیر انتخاب استاندار از سوی مسئولین این امر گردید.

بیایید ما را نابود کنید


ما می‌خواهیم با ضمانت‌های بین‌المللی و ضمانت آمریکا با بغداد به توافق برسیم، زمانی که بغداد اعلام می‌کند که ما هرگز همه پرسی را نمی‌پذیریم نه الان و نه در آینده و شرایط برای همیشه همین است، ما نیز نه الان و نه در آینده وابستگی و سرسپردگی را نخواهیم پذیرفت.

جواب ابلهان خاموشی است


اگر دین و ایمان و معنویت را در بین مردم کشورمان تقویت نکنیم با کوچکترین ضربه ای از طرف دشمن شکست میخوریم.

وقتی پرچم ستاره شیطانی در خیابان های اربیل برافراشته می شود


برخی از جوانان کُرد به‌نشانه قدردانی از حمایت تل‌آویو از همه‌پرسی جدایی اقلیم کردستان عراق، پرچم رژیم صهیونیستی را در اربیل در دست گرفته و به شادی پرداختند.

صدای نابودی دشمن می آید


ترامپ فکر کرده جهان هنوز هم جای هفت تیر کشیدن و گانگستر بازی است!

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند/ در مذاکرات باید دقت لازم در خصوص بحث نقض برجام انجام می‌گرفت تا این‌گونه نشود


رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه بیگانه نمی‌تواند مشکلات کشور را حل کند، گفتند: نمی‌گویم با دنیا قطع رابطه کنیم و از اول انقلاب تاکنون همواره بر ارتباطات گسترده با دنیا تأکید داشته‌ام اما می‌گویم پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید!  

ترامپ دبه کرد تا امتیاز بگیرد / پاسخ ایران قاطعانه بود


تنها کسی که سخنان ترامپ را تایید کرد نخست وزیر رژیم صهیونیستی بنیامین نتانیاهو بود که خود بیانگر خیلی از حرف ها می باشد.

موضوع تغییر استاندار آذربایجان غربی دچار پیچیدگی شده است


با وجود اینکه طیف های مختلف و جریانات سیاسی، مسئولین عالی رتبه و بیشتر نمایندگان از ادامه حضور آقای سعادت دفاع می کنند اما دولت در برابر این خواسته ها مقاومت می کند.

ما با حافظ جهان را فتح کرده ایم پس چه نیازی دیگر، به فتح جدید داریم؟


ما همان ملتی هستیم که یهودیان را از رنج اسارت بابلی نجات دادیم، ارمنیان مسیحی را با آغوش باز در میان خویش پذیرفتیم و در میان خود یک (قارۀ فرهنگی) با تنوعی کم نظیر از اقوام و ادیان را جای داده ایم.

حضور رئیس مجلس در مرزهای استان یک نمایش قدرت بود


بنظرم با توجه به تاثیرگذاری فراگیر آقای لاریجانی در تصمیمات کشور و برنامه های کشور، سفر ایشان برای استان بسیار با اهمیت بود.