باریش نیوز

نامزدهای انتخابات ریاست‌ جمهوری به ظرفیت‌ های داخل کشور توجه کنند


نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری باید به مردم قول دهند که به ظرفیت‌های داخل کشور توجه ویژه  کنند.

موضوع انتخابات اصل مهمی است که همواره دشمنان در حال رصد آن هستند


نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت:موضوع انتخابات اصل مهمی است که همواره دشمنان در حال رصد آن هستند.

بومی سازی سربازان ارتش در دستور کار ارتش قرار گرفته/نهال ارتش به درخت تنومندی تبدیل شده است


ارتش جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه قصد تعرض و هجوم به خاک هیچ کشوری را ندارد و همواره آمادگی مقابله با هر گونه هجوم به خاک ایران را دارد و می تواند همیشه بصورتی قوی پاسخ هر گونه تعرضی را بدهد.

مطالعات قطار سریع السیر ارومیه – تبریز در برنامه بودجه سال 96 قرار خواهد گرفت


سید هادی بهادری در خصوص قطار سریع السیر ارومیه – تبریز گفت: ایده این پروژه چند سال گذشته در استانداری مطرح شد اما این نوع پروژه ها در سطح یک استاندار یا مقامات استانی نیست بلکه باید در سطوح عالی اجرایی دولت مطرح، تصویب و در نهایتا پیگیری شود

نامزدهای انتخاباتی نباید از بیت المال برای تبلیغ خود استفاده کنند/قوانین ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری باید اصلاح شود


نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت:نامزدهای انتخاباتی نباید از بیت المال برای تبلیغ خود استفاده کنند و قوانین ثبت نام در  انتخابات ریاست جمهوری باید اصلاح شود.

کاندیداهای عجیب در انتخابات ریاست جمهوری!


رئیس جمهور یک ملت بودن ویژگی هایی دارد که هر شخصی نمی تواند آن ها را داشته باشد، رئیس جمهور شدن کار هر شخص و فردی نیست و مسئولیت بسیار خطیر و بزرگی است.

انرژی هسته ای حق مسلم ماست


با دستیابی ایران به دانش هسته ای به هدف تامین انرژی، همه جهانیان بر این باور رسیده اند که امروزه با تمامی موانع که در راه رسیدن ایران به موفقیت وجود دارد ولی ایرانیان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

لازمه های یک رئیس جمهور خوب


یک رئیس جمهور باید ویژگی های مهم و زیادی داشته باشد، رئیس جمهور نماد فرهنگ و ادب یک کشور است، رئیس جمهور نماینده تام الاختیارمردم است و تصمیمات وی نقشی اساسی بر زندگی همگان دارد.

نامزدهای انتخاباتی در روز اخرت پاسخگو هستند


نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه تاکید کرد: نامزدهایی که از روی هوا و هوس وارد صخنه انتخابات شده اند در آخرت نزد خداوند پاسخگو خواهند بود

نامزدهای انتخاباتی در روز اخرت پاسخگو هستند


حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر امروز  در خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: نامزدهایی که از روی هوا و هوس وارد صحنه  انتخابات شده اند، در آخرت نزد خداوند متعال پاسخگو خواهند بود.

هدفم خدمت به مردم است فقط!


زمانبدی  دوره  پنجم  شوراي شهر اسلامي با ثبت نام کاندیداها رسما شروع شده است و کاندیداها ثبت نامی منتظر تایید صلاحیت خود میباشند.

سخنی با مسئولان استانی


استان آذربایجان غربی از استان های ضعیف و رده پایین از نظر امکانات رفاهی، بهداشتی، درمانی و.... است.

به اهتزار درآمد پرچم اقلیم کردستان در کرکوک محکوم است


روح الله حضرت پور به محکومیت اهتزار پرچم اقلیم کردستان کرکوک اشاره کرد و گفت: ایران هیچ پرچمی به جز پرچم عراق را در کرکوک به رسمیت نمی شناسد.

دیدار نوروزی استاندار آذربایجان غربی با مدیران و مسئولان استانی


دیدار نوروزی استاندار آذربایجان غربی با مدیران و مسئولان استانی برگزار شد.

  اخبار شهر را بيشتر از كدام رسانه خبري پيگيري ميكنيد؟

69.63

19.37

4.71

1.05