باریش نیوز

باید به جوانان کشور شخصیت داده شود/ظلم و ظالم هرگز پا برجا نخواهند ماند


اگر اعتقادی به مبحث نابودی داعش نگاه کنیم هیچ وقت ظالم و ظلم پا برجا نخواهد ماند؛ نابودی داعش یک نوع نوید در مورد رژیم غاصب صهیونیستی است؛ همانطور که حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب پیش بینی نابودی اسرائیل در 25 سال آینده را کرده اند، انشالله رژیم غاصب صهیونیستی نیز نابود خواهد شد.

آیا سرلشکر سلیمانی؛ سپهبد می شود؟


تا زمانی که تفکر تکفیری تروریستی با هدف ناامن کردن و چپاول نفت منطقه در راس برنامه غرب و دول مرتجع قرار دارد، جمهوری اسلامی ایران با اشراف کامل به تحولات جاری و تحرکات صهیونیست ها از مبارزه با تروریسم دست بردار نخواهد بود.

با شکست داعش،عربستان متوجه شد یارای مقابله با ایران را ندارد/ پیروزی در برابر داعش را مدیون تدابیر و دور اندیشی های رهبری هستیم


توجه به مواضع آسیب پذیری ملت و دولت و مقابله در برابر این آسیب ها توانست که اسلام را از خطرات دشمنان حفظ نماید؛ از بین رفتن داعش و پیروزی نیروهای اسلام در منطقه قوت قلبی است برای تمامی امت اسلامی،کسانی که پیرو اهل بیت و مقام معظم رهبری هستند ثابت شد نتیجه مقاومت پیروزی خواهد بود و در سایر میادین نبرد با روش صحیح، انقلابی و داشتن استقامت نتیجه پیروزی خواهد بود.

جمهوری آذربایجان پل ارتباطی مناسب برای کشورهای هدف / باید فضای اجتماعی جامعه برای جذب سرمایه گذار آماده باشد


سفارت در زمینه فراهم نمودن روابط اقتصادی موثر است ولی در اصل فعالان اقتصادی استان و نظام مدیریتی است که باید پیگیر و به نتیجه رساننده این روابط باشند، استاندار نیز می تواند در این خصوص بخش بین الملل استانداری را فعال و یا سازمانی برای پیگیری  نتایج مذاکرات و دیدارهای خود برای ثمر دادن باشد و با توجه به رزومه شهریاری در حوزه بین الملل امیداست در این زمینه موفق و فعال عمل کنند.

یاری رساندن به هم نوعان از وظایف دینی و شرعی می باشد


بر مبنای آمار و گزارشات رسیده از سوی مسئولین حاضر در محل حادثه ، میزان کمک‌های ارائه‌شده توسط مردم در زمینه خوراکی و سایر اقلام به اندازه کافی می باشد  و به همین سبب نیاز چندانی به این اقلام نمی باشد.

حاکمان عربستان به دنبال ایجاد اسلام آمریکایی در منطقه هستند/کانال‌های ماهواره‌ای بنیان خانواده های ایرانی را در معرض خطر قرار داده اند


اقدمات وهابیت و حاکمان عربستان در تقابل با اسلام ناب محمدی بوده و هدف از تمامی این رخدادها ایجاد اسلام آمریکایی ، اسلامی که پشت پرده ان سیاست های واشنگتن نهفته و توسط آنان اداره می شود،در عربستان حاکمان جدید به دنبال گسترش اسلام لیبرالی هستند.

آذربایجان غربی از نظر اقتصادی موقعیت بسیار خوبی را دارد/تاخیر در ساخت پروژه آذربایجان سبب بروز مشکلاتی برای مردم شده است


به دلیل کمبود منابع شهرداری و وجود مشکلات اقتصادی برخی پروژه ها همانند پروژه تقاطع آذربایجان و برخی مسائل دیگر مشکلاتی را برای مردم و شهروندان به وجود آورده است که انشالله با ایجاد درآمدهای پایدار و تمهیدات انجام شده پروژه های نیمه به اتمام خواهند رسید تا مردم نیز رفت و آمد راحتی داشته باشند.

دستور امام خامنه‌ای به همه مسئولان برای کمک فوری به زلزله‌ زدگان


رهبر معظم انقلاب اسلامی همه دستگاه‌های لشکری و کشوری را برای کمک فوری به آسیب‌دیدگان زلزله فراخواندند.

افرادی که نامه آزادی سران فتنه را امضا نمودند از مواضع شخصی افراد می باشد / شهر مهدوی نباید در حد شعار باشد


در افکار عمومی انگیزه خوانی در بحث‌های سیاسی هیچ جایگاهی ندارد و در جریان فتنه 88 افرادی از خود تشکیلات رئیس جمهوری که 8 سال در کشور حضور داشته اظهار کردند که در جریان فتنه خواستار عکس‌العمل نشان دادن وی با اغتشاشگران شدند ولی ایشان موضع سکوت را اختیار کرده و این کار عملا کمک به جریان فتنه بود 

تولید کنندگان موادغذایی به مردم ضرر نرسانند


تولید کنندگان صنایع غذایی از مواد افزودنی غیرمجاز استفاده نکنند و باعث بیماری و یا مرگ کسی نشوند.

مدیریتی برای استفاده از منابع انسانی نداشتیم / بهترین تجربه توسعه را از کشورهای دیگر بیاموزیم


اگر مطبوعات به طور منصفانه جهت بهبود و اصلاح مدیریت انتقادی داشته باشند ما حتما استقبال می‌کنیم و درخواست ما این است که در جهت بهبود آرامش سیاسی و اجتماعی فضای استان قدم بردارید.

طوفان تغییرات در استانداری آذربایجان غربی


در روزهای اندکی که استاندار جدید راهی استان شده ، قدم‌های قابل توجهی را در راستای رسیدن به رونق اقتصادی آذربایجان غربی برداشته است. 

رسانه های دنیا بنیان خانواده های اسلامی را هدف گرفته اند


یکی از هدف گذاری رسانه ها این است که استحکام و بنیان خانواده های اسلامی را تخریب کنند و آن صمیمیت معروف و محبوب بین خانواده های ایرانی-اسلامی را دچار تزلزل کرده و طلاق های عاطفی را در بین زوجین رواج دهند.

آذربایجان غربی دروازه ای رو به اروپا/ تحول مثبت اقتصادی در آذربایجان غربی منجر به توسعه کشور می شود


استان آذربایجان غربی از ظرفیت‌های بزرگ و زیادی برخوردار است و از نظر شرایط آب و هوایی، نیروی انسانی کارآمد، سابقه تاریخی و بینش مردم نسبت به پیشرفت تمام فرصت‌ها آماده است.