باریش نیوز

هیئت تنیس آذربایجان غربی جزو برترین هیئت های کشور است


سال 95 سالی بسیار پر بار و عالی برای هیئت تنیس بود و میزبانی مسابقات مهمی در سطح قهرمانی کشور رده های سنی و همچنین مسابقات سطح 5 جوانان جهان و  اجرای کلاس های مربیگری بر عهده داشته ایم و در مسابقات نیز توانستیم قهرمانی و نائب قهرمانی در بخش های مختلف بدست آوریم.

نقل و انتقالات فوتبال ایران/تراکتورسازی تنها تیم محروم از نقل و انتقالات


 نقل و انتقالات فوتبال ایران در حساس ترین مرحله خود قرار دارد و تیم ها پی در پی در حال تقویت خود برای حضور هر چه بهتر در فصل آینده هستند؛ اما در این میان تیم تراکتور سازی تبریز به علت محرومیت از حضور در نقل و انتقالات نتوانسته کار خاصی انجام دهد و تنها قرارداد چند تن از بازیکنان خود را تمدید کرده است.

یکی از ضعیف ترین دوره های والیبال ایران در لیگ جهانی رقم خورد


تیم ملی والیبال ایران در بازی نهم و آخر خود در لیگ جهانی والیبال 2017 به مصاف تیم روسیه رفت و با شکستی سنگین و دور از انتظار به کار خود در لیگ جهانی پایان دادند.

تیم ملی شادابی همیشگی را نداشت


با توجه به این که 2 بازیکن تاثیر گذار تیم ملی والیبال ایران عادل غلامی و محمد جواد معنوی نژاد در این بازی ها به علت مصدومیت غیبت داشتند ما با ترکیب دیگری وارد زمین شدیم که این تاثیر زیادی در عملکرد تیم داشت.

تیم آینده کریستیانو رونالدو مشخص شد


یک روزنامه اسپانیایی از پیشنهاد نجومی تیم پاریسی به ستاره در حال جدایی رئال مادرید نوشت.

راحت ترین صعود ایران به جام جهانی در این دوره رقم خورد


این صعود فوق العاده یک اتفاق نیست بلکه نشان دهنده عملکرد خوب کارلوس کی روش است که با جمع کردن بازیکنان لژیونر تیم خوبی را دست و پا کرده است.

وجود سعید معروف در تیم ملی ایران نعمت بزرگی است


هم اکنون جوی از طریق سرمربی بر ترکیب تیم احاطه شده است که در صورت عدم جواب دهی نیز از بازیکنان با تجربه استفاده می شود که کاملا نادرست می باشد.

ایران مقابل صرب ها شکست خورد/معجزه رخ نداد


ایران در روزی که حمایت همه جانبه تماشاگران را داشت نتوانست از پس صربستان برآید.

بلژیک تیم خیلی حرفه ای و قدرتمندی نبود


تیم ملی ایران با پیروزی برابر بلژیک نمره قبولی گرفت ولی ما تیمی را شکست داده ایم که تازه از دسته دو لیگ جهانی به دسته یک آمده است.

مسابقات لیگ محلات برگزار می شود/سرمربی تیم والیبال شهرداری اواخر تیر ماه معرفی می شود


ایجاد نشاط ورزشی، پر کردن سالم اوقات فراغت برای نونهالان، نوجوانان و جوانان و استعداد یابی از کانال برگزاری لیگ محلات و فرهنگسازی همگانی ورزش از اولویت و اهداف های این مسابقات می باشد.

کونگ فو رشته ای است که تن و روان را هم زمان پرورش می دهد


کونگ فو یک رشته ورزشی خشن و خطرناک نیست بلکه یک رشته فنی و علمی است که تمامی حرکات آن حساب شده و اصولی است و از لحاظ علمی هیچ گونه آسیبی برای ورزشکاران ندارد البته این در صورتی است که مربی به درستی انتخاب شود.

حرف های ضد و نقیض از داخل اردوی تیم ملی به گوش می رسد


با ملاک قرار دادن بازی لهستان نمی توان از بازیکنانی همچون معروف و موسوی چشم پوشی کرد.

ایران در 3 ست مغلوب ایتالیا شد


در روز اول مسابقات والیبال لیگ جهانی 2017 تیم ملی والیبال ایران با هدایت ایگور کولاکوویچ سرمربی جدید خود در ائولین دیدار رسمی به مصاف تیم قدرتمند ایتالیا رفت و نتوانست کاری از پیش ببرد و در نهایت با نتیجه 3 بر 0 مقابل این حریف قدر شکست را پذیرا شد.

پرسپولیس تنها تیم ایرانی حاضر در یک چهارم نهایی


از 3 تیم ایرانی  حاضر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم پرسپولیس تهران تنها تیم ایرانی صعود کرده به مرحله بعدی بود و تیم های استقلال تهران و خموزستان از گردونه مسابقات حذف شدند.

  اخبار شهر را بيشتر از كدام رسانه خبري پيگيري ميكنيد؟

69.75

18.51

4.63

2.14