باریش نیوز

تیم بانوان آذربایجان غربی به مقام سوم تیمی رسید/کیفیت دوره های قبلی مسابقات بیلیارد با این دوره قابل مقایسه نیست


امروز مسابقات تیمی و انفرادی بیلیارد بانوان با اتمام می رسد و مسابقات آقایان نیز وارد مرحله حذفی شده است و این مسابقات در روز هشتم مرداد ماه به اتمام خواهد رسید.

پیشنهاد بوندسلیگا در حد حرف بود/علی دایی الگوی فوتبالی من بوده است


در استان ما به والیبال بیشتر توجه می کنند ولی فوتبال در جای خود ثابت نشده است اما خوشبختانه تعدادی از افراد تلاش هایی برای قوت گرفتن فوتبال ارومیه و آذربایجان غربی می کنند؛ مسئولان اگر در سطح والیبال به فوتبال اهمیت دهند چند برابر آن سود می کنند و لازمه این داشتن مدیریتی خوب است.

سرمربیگری ساسان خدا پرست تا روز یکشنبه قطعی می شود/تمرینات تیم از اول مرداد شروع می شود


سرمربیگری وی در تیم شهرداری ارومیه فعلا قطعی نیست ولی تا روزهای شنبه و یکشنبه مربیگری وی در این تیم مسجل و قطعی می شود و همچنین تکلیف بازیکنان و مربیان تیم های شهرداری و شهرداری جوان نیز تا روز یکشنبه مشخص خواهد شد.

تلاش خود را برای موفقیت تراکتورسازی به کار می بندیم/عالیشاه در تراکتورسازی می ماند


تمامی اعضای تیم  بازیکنان، کادرفنی، کادر مدیریتی و هواداران تمام تلاش خود را انجام می دهند تا فصلی موفقیت آمیز و سربلند را برای تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز رقم بزنند.

تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی به عنوان نماینده استان به مسابقات کشوری اعزام خواهد شد


لیگ های استانی طبق روال گذشته با مشارکت 10 تیم پیگیری می شود؛ تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی به عنوان نماینده استان به مسابقات کشوری اعزام خواهد شد.

مسابقات دانش آموزی در سطح کیفی و فنی بالایی برگزار شد


3 رشته تنیس روی میز، پینگ پنگ و شطرنج با حضور 1700 نفر از ورزشکاران و عوامل فنی برگزار شد و مقطع ابتدائی این مسابقات به اتمام رسید و هم اکنون نیز مقطع متوسطه اول دوم شروع خواهد شد.

آزمون جهانی کوکی وان در سطح بسیار خوبی برگزار شد


موجب این موفقیت حکم دان جهانی کوکی وان از کشور کره جنوبی اخذ کردم و از تمامی مردم شریف میهن عزیزمان خصوصا شهرستان ارومیه کمال تشکر و قدردانی رو دارم که با حمایت های خودشون و تشویقهای بجا و شایسته مرا در انجام این امر یاری کردند.

نتیجه مسابقه بدمینتون تیم های کشور به میزبانی ارومیه


مسابقات سی و چهارمین دوره قهرمانی دانش آموزان پسر کشور در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و بدمینتون در ارومیه پیگیری شد.

یک هزار و 800 نفر از دانش آموزان در مسابقات کشوری شرکت کردند


سی و چهارمین دوره از مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی کشور با حضور یک هزار و 800 نفر در ارومیه از 15 تا 27 تیرماه برگزار می شود.

یک هزار و 800 نفر از دانش آموزان در مسابقات کشوری شرکت کردند


سی و چهارمین دوره از مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی کشور با حضور یک هزار و 800 نفر در ارومیه از 15 تا 27 تیرماه برگزار می شود.

استعدادیابی دانش آموزان مورد توجه قرار گرفته است


استعدادیابی در مسابقات به طور ویژه مورد توجه قرار گرفته است و پس از مسابقات جشنواره ویژه استعدادهای مسابقات هم برگزار می شود.

توسعه کشور نیازمند نگاه مضاعف به پرورش است


باید برای توسعه کشور به آموزش و پرورش نگاه مضاعف داشت چرا که بستر توسعه در همه عرصه های کشور نیازمند نگاه ویژه به این بخش مهم است.

تیم تهران قهرمان مسابقات تنیس روی میز دانش آموزان ابتدایی کشور شد


تیم دانش آموزان ابتدایی تنیس روی میز در مقابل تیم البرز قهرمان کشور شد.

نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان از تیم فوتبال شهرداری ارومیه هستیم


از تمامی مسئولان دعوت می کنیم تا شهرداری را تنها نگذارند و به کمک این تیم بشتابند چرا که این تیم در طی برنامه ای 4 تا 5 ساله احتمال حضور در لیگ برتر را نیز دارد.

  اخبار شهر را بيشتر از كدام رسانه خبري پيگيري ميكنيد؟

70.48

17.77

3.92

3.01