باریش نیوز

کمبود سالن های ورزشی درارومیه


مطمنا جامعه ای پویا و شاداب خواهد بود که دارای جوانان پرنشاط و شادابی باشد که لازمه این کار وجود سالن های خوب و استاندارد در سطح شهر میباشد.

عدم انجام تعویض در بازی ایراد تراویستا بود /سعید معروف به این زودی ها جایگزین نخواهد داشت


جاویدمحسنی نیا مربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با اشاره به حضور مربی خارجی در تیم والیبال شهرداری ارومیه در فصل گذشته گفت:مربی خارجی هرچقدر هم شناخته شده و کارنامه دار باشد نمیتوانند با فرهنگ وشرایط ایران سازگاری داشتته باشد.

پرسپولیس در آستانه زنگ تفریح شدن در آسیا


تیم های ایرانی در هفته سوم لیگ قهرمان آسیا عملکرد متوسطی را در مجموع از خود بر جای گذاشتند، دو تیم ایرانی در صدرجدول گروه  و دو تیم دیگر در رده سوم جدول گروه های خود هستند.

تحلیل سوپر لیگ والیبال مردان ایران


سوپرلیگ والیبال ایران با قهرمانی دوباره تیم بانک سرمایه تهران و سقوط تیم های شهرداری اراک و هاوش گند به دسته یک والیبال ایران به اتمام رسید.

شهرداری ارومیه در والیبال سوم شد


تیم شهرداری ارومیه با شکست سایپا مقام سومی لیگ برتر والیبال مردان در سال 95 را از آن خود کرد.

مقام سوم لیگ والیبال ایران هیچ ارزشی ندارد/دو بازیکن ما در بازی با پیکان اسیر حواشی شدند


با انگیزه مضاعف و زیادی به مصاف تیم سایپا می رویم تا با برتری مقابل این تیم حداقل به روی سکو برویم.

هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال ایران به کام ماشین سازی تبریز شیرین شد


در پایان هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران تیم پرسپولیس تهران با 56 امتیاز در صدر و ماشین سازی تبریز با 16 امتیاز در قعر جدول قرار گرفتند.

ارومیه به سومی نزدیک شد | فدراسیون درخواست خودروسازان را رد کرد


تیم شهرداری ارومیه در حالی با شکست سایپا در آستانه کسب عنوان سوم لیگ برتر قرار گرفت که سرمربی سایپا در پایان بازی به درخواست تیمش از فدراسیون برای اعلام عنوان سومی مشترک با ارومیه نیز اشاره کرد.

پیکان دارای تجربه بالاتری بود/انگیزه نتیجه بازی مقابل سایپا را رقم خواهد زد


عبدالرضا علیزاده لیبروی تیم شهرداری ارومیه انگیزه را عامل اصلی پیروزی هردو تیم در بازی رده بندی فردا عنوان کرد و گفت:هر تیم که فردا با انگیزه بیشتر بازی کند پیروزی بازی خواهد بود.

شهرداری ارومیه -سایپا تهران، الکلاسیکو کوچک


شهرداری ارومیه و سایپا تهران برای کسب مقام سوم مسابقات سوپرلیگ والیبال ایران به مصاف هم خواهند رفت.  

والیبال ارومیه همچنان در حسرت قهرمانی!


تیم والیبال شهرداری ارومیه در آخرین بازی مرحله نیمه نهایی سوپرلیگ والیبال ایران با نتیجه 3-1 مغلوب پیکان شد و از رسیدن به فینال برای دومین فصل متوالی ناکام ماند.

سعیدمعروف بازیکنی خلاق به شرط کنترل شدن است / تیم شهرداری ارومیه کار سختی دارد


نعمت صمدیان در ربطه با بازی سوم مرحله نیمه نهایی گفت: تیم شهرداری ارومیه کار سختی دارد و پیروزی در این بازی بعید است و خیلی دور از انتظار است اکبری به ارومیه باج دهد. 

لیگ برتر فوتبال ایران، لغزش بد موقع تراکتورسازی


دو تیم  تبریزی فوتبال ایران در روز اول هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال ایران از 6 امتیاز ممکن تنها 1 امتیاز به خزانه امتیازات خود واریز کردند تا چشم امیدشان برای ایجاد هفته ای بهتر به تیم ماشین سازی قعر نشین باشد.

با روحيه و آمادگي بالا مقابل پيكان بازي خواهيم كرد


بیژن فرج زاده سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه ضمن شرايط روحیه  بازیکنان تیم شهرداری بالا دانست و گفت :با روحيه و آمادگي كامل راهي تهران خواهيم شد

  اخبار شهر را بيشتر از كدام رسانه خبري پيگيري ميكنيد؟

62.99

24.41

5.51

1.57