باریش نیوز

با طلاق کودکان خود را آزار ندهید!


طلاق نه تنها بنیان یک خانواده را فرو می پاشد بلکه در جامعه ای که طلاقی ما بین یک خانواده انجام می شود اثرات منفی و بسیار بدی بر روی آن جامعه می گذارد.

توجه صدا و سیما می تواند موجب افزایش استقبال از کتابخانه ها شود


يك ميليون و پانصد و سي هزار  جلد كتاب در زمينه كتابهاي عمومي، كودكان، نوجوانان، نوسوادان، كتابهاي مرجع و بريل و ...  در كتابخانه‎‌ها موجود مي‎باشد.

شورای شهر می تواند ارومیه را در سطح کشور مطرح کند


همه ما باید برای انتخاب شورای واحد دقت کافی را به خرج دهیم چون آن ها نماینده عام مردم هستند و نماینده ها باید بدانند که آن ها نماینده تمامی مردم هستند و به قشر و یا قوم خاصی تعلق ندارند.

آری آذربایجان این روزها عزادار است!


آذربایجان عزادارجوانان و کودکان و مردان و زنانی که بی تقصیر جان خود را از دست دادند و آخرین نفس های خود را همراه با آب های گل آلود سیل کشیدند

پس از گذشت شش روز از سیل اخیر،امدادرسانی به حادثه دیدگان ادامه دارد


پس از گذشت هفت  روز از سیل اخیر ،امدادگران هنوز به صورت شبانه روزی به حادثه دیدگان و سیل زدگان امداد رسانی می کنند.

اتصال سیم های برق یخچال عامل آتش سوزی بودند


درصورت دیر رسیدن ماموران آتش نشانی اتفاقات غیر منتظره و بسیار سختی می توانست رخ بدهد و حتی می توانست منجر به فرو ریخت ساختمان شود.

هر هفته 6 پرواز بین المللی از فرودگاه ارومیه انجام می شود


هم اکنون شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، آتا، زاگرس و قشم ایر فعال می باشند و پروازهای ورودی و خروجی توسط این شرکت های هواپیمایی انجام می شود.

با ایجاد گلخانه جدید اشتغال زایی می کنیم


امسال بیش از 3 میلیون بوته گل در گلخانه های مربوط به سازمان زیبا سازی شهرداری ارومیه تولید شده است که اکثرا این گل ها در سطح شهر ارومیه کاشته شده اند.

گاز رسانی در ارومیه با سرعت پیشرفت می کند


در سال جدید و ماه های آینده فعلا هیچ گونه طرح افزایش تعرفه های مصرف گاز وجود ندارد و همان نرخ های سال 95 در امسال نیز اجرا خواهد شد.

وزارت راه می توانست باعث انتقال سریع نیروهای امدادی شود!


نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی درگفت و گو با باریش نیوز گفت:آقایان وزیر و هیات دولت گفتند 70 تن اقلام به مناطق سیل زده ارسال کردیم 80 تن کجاست؟؟

باغات ارومیه بیشتر از دیگر شهرستان ها آسیب دیدند


در میان خسارت وارد شده بر بخش های مربوطه به جهادکشاورزی ارومیه بیشترین خسارت را از سیل اخیر دید.

شهروندان از حضور در مسیر رودخانه‌ها اجتناب کنند/ سلفی بگیرها این بار در سیلاب‌ها


جعفری گفت: مردم از حضور در مسیرهای رودخانه ها پرهیز کرده و با نیروهای امدادی جهت جلوگیری از حوادث احتمالی همکاری نمایند.

شهرداری محمدیار توان کافی برای مقابله با سیل را ندارد!


از آب رودخانه گادار کمی کاسته شده است ولی دیگر آب هایی که در باغات اطراف شهر وجود دارد به سطح شهر سرا زیر شده است همچنین وجود کانال و سد3 Nباعث برگشت آب به داخل شهر شده است.

  اخبار شهر را بيشتر از كدام رسانه خبري پيگيري ميكنيد؟

69.84

19.58

4.76

1.06