باریش نیوز

رانت گرفتن از سرمايه گذارها به بهاي نابودي شهر


سرمایه گذاری در ارومیه به آن شکل معنا و مفهوم خاصی ندارد و به آن شکل سرمایه گذاری های خاصی از سوی نهادهای دولتی و خصوصی دیده نمی شود.

ترمیم وضعیت نامطلوب مسیر ارومیه_تبریز


قدم های خوبی در راه ساخت مسیر قطار ارومیه - تبریز برداشته شده است.

پروازهای فرودگاه ماکو تبدیل به پروازهای روزانه می شود


در نظر داشتیم که این پروازها را به پروازهای روزانه تبدیل کنیم، هرچند توافقی که با شرکت سپهران شد این بود از هفته اول ماه رمضان ظرف ده هفته، پروازها را به روزانه دو پرواز برسانیم.

سازمان جهادکشاورزی ارتباط بین تولیدکننده و صاحبان کارخانجات را برقرار می‌کند


سازمان جهاد کشاورزی طرح و برنامه ای برای خرید مستقیم میوه از کشاورزان را ندارد، هماهنگی بین تولید کنندگان و صاحبان کارخانجات صنایع تبدیلی از سوی جهاد کشاورزی با اجرای جلساتی انجام شده است و این جلسات تداوم دارد تا میوه ها با قیمت متعادل و منطقی به روش برسد.

افتتاح فاز اول تقاطع آذربایجان در هفته دولت


اگر مشکل خاصی در این زمینه به وجو نیاید زمان افتتاح فاز اول تقاطع غیر هم سطح آذربایجان و شهر بازی دهکده چی چست در هفته دولت که در نیمه اول شهریور واقع است خواهد بود و پیشرفت آن کلی است.

انتظار مردم ارومیه برای داشتن تله کابین به اتمام می‌رسد؟


قسمت های عمده ای از پروژه حل شده و فقط منتظر حل شدن مشکلات اداری هستیم.

درآمد حاصل شده از پرواز هواپیماهای قطری برای همه فرودگاه های کشور شامل می شود


پروازهاى عبورى در مسير خود از آسمان تعداد زيادى از شهرها و استان های كشور عبور مي كنند و ادامه مسير بيشتر اين پروازها از آسمان اروميه انجام می شود و به نوعی ارومیه دروازه ورود پروازها به خارج از مرزها است.

قیمت پیاز تا چند روز آینده با کاهش رو به رو می شود


قیمت پیاز به دلیل کمبود زمینه کاشته پیاز در سراسر کشور افزایش یافته است و این قیمت تنها مربوط به استان آذربایجان غربی یا ارومیه نیست.

هیچ گونه موافقتی با طرح افزایش قیمت نان نشده است


پیشنهاداتی برای افزایش قیمت نان داده شده است ولی هنوز هیچ موافقتی با آن انجام نشده است.

تقاطع آذربایجان، تداوم بی مسئولیتی ها


ترافیک , اتلاف وقت , آلودگی هوا و آلودگی صوتی... این حکایت سرسام آور و خسته کننده پروژه ای است که قرار بود افتخار شهر باشد اما مدتهاست که بلای جان شهروندان شده است!

اعلام زمان واریز هفتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی


هفتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی ساعت ۲۴ دوشنبه ۲۶ تیر به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

تاملی بر رسانه های وابسته به افراد! / وقتی که مطالبات مسئول جای خواسته های مردم را در رسانه می گیرد


مسئله رسانه، موضوعی است که در دنیای کنونی از ارزش والایی برخوردار است و در جمهوری اسلامی ایران نیز یکی از مهمترین پل های ارتباطی بین مردم و مسئولین است.

احداث ایست اجباری مرز رازی خوی برای گمرکات و تاجران مفید است


اگر این طرح استارت زده شود و زیر ساخت های آن آماده شود تجار بیشتر از مرزهای استان آذربایجان غربی استقبال خواهند کرد و این طرح در صورت عملیاتی شدن می تواند فوایدی زیادی برای گمرکات و تاجران در پی داشته باشد.

روزانه یک کیلومتر ریل گذاری در پروژه قطار انجام می شود/زمین های پادگان لشکر 64 به عنوان پارک در اختیار مردم قرار می گیرد


هر روز در حدود یک کیلومتر ریل گذاری در پروژه قطار انجام می شود و هم اکنون نیز 36 کیلومتر از آن باقی مانده است و اگر مشکل خاصی پیش نیاید آن در موعد مقرر به اتمام خواهد رسید.

  اخبار شهر را بيشتر از كدام رسانه خبري پيگيري ميكنيد؟

70.48

17.77

3.92

3.01