باریش نیوز

کلنگ زنی تراموا؛ "مصلحتی" یا "جادویی"


تراموا و بحث هایی که در این زمینه مطرح می شود هنوز نتوانسته که جواب مثبت و مشخصی داشته باشد و بسیاری از مردم از این اتفاق مهم بی اطلاع بوده و خبر خاصی در این رابطه ندارند.

تخصیص مبلغ 13 میلیارد تومان نقد به بیمارستان آیت الله خویی


در بیمارستان آیت الله خویی با توجه به مشکلی که در پرداخت نقدینگی به پیمانکار وجود داشت و از سوی دیگر نیز سازمان برنامه و بودجه بخشی از مبلغ را به صورت اسناد خزانه می داد که این موجب حرکت کند پروژه شده است ولی قرار است مبلغ 13 میلیارد تومان نقد به پیمانکار داده شود تا روند اجرایی ساخت بیمارستان ادامه یابد.

قیمت های نجومی ظروف پلاستیکی سرطان زا در ماه محرم!


ماه محرم و آداب خاص آن در کشور ایران رسم و رسوم بسیار خاص و ویژه ای را دارد و همواره اعمالی که در این ماه رخ می دهد زبان زد بسیاری از کشورهای جهان بوده و بسیار مهم و مغتنم می باشند.

پرداخت حقوق کارکنان و کارگران شهرداری ارومیه همچنان در ابهام!


حق و حقوق کارکنان و کارگران شهرداری ارومیه به موضوع خاص تبدیل و دارای یک پیچیدگی بزرگ شده است و همچنان این مشکل بزرگ برای این قشر زحمت کش با قدرت خود پا برجاست.

قرار بر پرداخت حق و حقوق کارگران و کارکنان شهرداری تا پایان شهریور ماه بود


بر اساس گفته های شهردار ارومیه و راهکار های ارائه شده قرار بر پرداخت حق و حقوق کارکنان و کارگران  شهرداری ارومیه تا پایان شهریور ماه بود.

342 هزار هکتار از اراضی زراعی استان در سال زراعی 96_97 زیر کشت گندم پائیزه آبی و دیم خواهد رفت


در سال زراعی 96-95 در حدود 364 هزار هکتار از اراضی استان زیر کشت گندم آبی و دیم رفته بود که به دلیل عدم بارندگیهای مناسب در فصل پاییز و پراکنش نا مناسب بارندگی ها در فصل بهار تولیدگندم استان بیش از 500 هزار تن برآورد می شود.

برخی از مددجویان برای دریافت وام مشکل ضامن دارند/بهزیستی مشکلی برای برای پرداخت وام مددجویی ندارد


وام های مددجویی به مددجویان پرداخت می شود و مشکلی در این زمینه برای اداره کل بهزیستی وجود ندارد.

معضل بیکاری؛ کلیشه ای که همچنان دغدغه مردم است


بیکاری و اشتغال دو بخش مهم و جدانشدنی اقتصاد می باشند که تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف اهداف یک ملت، یک جامعه و یک کشور را دارند.

تراموای ارومیه حتی کلنگ زنی هم نشده است!


همواره سعی در پیشبرد علمی کارها را داریم، لذا اقدامات پایه ای بر اساس مطالعات انجام می شود و با توجه به کلانشهر شدن ارومیه طرح یک خط ریلی بلند مدت برای حمل و نقل و مقابله با ترافیک ارائه شد.

پروژه تقاطع آذربایجان؛ وعده تحقق نیافته مدیران شهری ارومیه/وعده دیگری داده شد


کلنگ پروژه تقاطع آذربایجان چندین سال پیش به زمین زده شده و از آن به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شمالغرب کشور یاد شد، مورد قبول است که پروژه تقاطع آذربایجان پروژه بزرگ و حجیمی است اما هرگز روند کاری در این پروژه و وعده هایی که هرگز محقق نشد مورد قبول نیست و نخواهد بود.

پرداخت معوقه حقوق مدد جویان بهزیستی ارومیه تا یک هفته آینده


به دلیل وجود ایراداتی در سایت مربوطه، پرداخت حقوق و مسمتری مددجویان سازمان بهزیستی ارومیه با تاخیر مواجه شده است.

فاز اول پروژه تقاطع آذربایجان اواخر مهرماه افتتاح می شود


اگر مسئله و مشکل خاصی به پیش نیاید باند اول پروژه تقاطع آذربایجان اواخر مهرماه به پایان خواهد رسید.

سیب و انگور ارومیه به کشورهای عراق، روسیه و ترکیه صادر می شود


میوه های انگور و سیب وارد بازار میوه ارومیه شده اند؛ انگور قرمز و سفید ارومیه از قیمت 2 الی 8 هزار تومان در میدان میوه و تره بار به فروش می رسد.

بانک توسعه تعاون در سریعترین زمان ممکن ضمانت نامه های بانکی را صادر می کند


بانک توسعه تعاون یک بانک 100 درصد دولتی است و بر اساس فرموده رهبر معظم انقلاب باید 25 درصد اقتصاد توسط بخش تعاون پیش برود در این رابطه بانک توسعه تعاون یک اهرم مالی شده تا از بخش تعاون حمایت شود.