باریش نیوز

آگاهی مردم ارومیه عامل آبادانی شهر


روز دوم کار ثبت نام کاندیداهای شورای شهر ارومیه در فرمانداری ارومیه ادامه دارد.

نبود مراكز تجاري و تفريحي مانعي بر سر راه توسعه گردشگري اروميه


ايجاد مراكز تجاري و رفاهي و داشتن زيرساخت هاي مهم گردشگري از جمله موارد مهم در توسعه و جذب گردشگر ميباشد 

آغاز توزیع سراسری میوه شب عید در کشور


مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: ۸۰ هزار تن سیب و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید از امروز در سراسر کشور توزیع می شود.

رسانه‌ها زبان گویای مردم در جامعه/ صدا و سیما باید شور و شوق حضور مردم را در انتخابات به نمایش بگذارد


مجرد اظهار داشت: صدا و سیما به عنوان رسانه‌ای تصویری و پر مخاطب وظیفه ارائه محتوای مناسب با توجه به معارف دینی و تربیت افراد را بر عهده دارد و بی شک این فقط با استفاده از منابع موجود داخلی، راهبردها و با مشارکت مردم امکان پذیر است.

وام ضروری تعلق یافته به بازنشستگان تا پایان تیر ماه 96 واریز خواهد شد


احمدی گفت: صندوق بازنشستگی کشوری همواره توجه خاص به مسائل فرهنگی، اجتماعی و معیشتی بازنشستگان داشته است بخصوص در سال های اخیر با رهنمود ها و مساعدت های دولت تدبیر و امید توانسته است در حد توان با رویکرد ذینفع محوری قدم های مفید و موثری در جهت خدمت رسانی مطلوب به مشترکین صندوق بردارد.

متهمان حادثه پلاسکو اعتراف کردند


باریش نیوز: از صبح روز سی ام دی‌ماه و همزمان با وقوع آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو پرونده بررسی حادثه پلاسکو به سرپرستی قاضی محمد شهریاری،  در دادسرای جنایی تهران مفتوح شد. بر اساس این گزارش پس از تحقیقات نهایی مشخص شد آتش‌سوزی از فروشگاه تولید پوشاک «نسترن» واقع در طبقه دهم ساختمان پلاسکو آغاز شده است. در همان زمان، مالک و دو کارگر وی شناسایی و مشخص شد که آنها در این مغازه مشغول به فعالیت بوده‌اند.

زمان واریز و برداشت یارانه اسفند ماه 95 اعلام شد


دولت با تاخیر زیاد زمان واریز یارانه اسفندماه 95 را اعلام نمود و قرار است یارانه این ماه زودتر از ماه‌های قبل واریز شود.

٧پروژه شاخص در سال جديد اجرايي خواهد شد


رضا جوان كيا معاون عمراني شهرداری ارومیه در رابطه با مهمترين پروژهاي سال٩٦گفت:در سال ۹۶ هفت پروژه شاخص داریم که از نمونه های بارز و بزرگ آن می توان به تقاطع غیرهمسطح آذربایجان، شهربازی ارومیه، ساختمان اداری شهرداری، پارک امامت و پروژه تالار شهر اشاره کرد

300 هزار نهال در هفته منابع طبیعی کاشته خواهد شد


مدیرکل منابع طبیعی استان آذربایجان غربی  اظهار داشت: مقرر شده است روزهای تعطیل عید نوروز در نقاط بحرانی که آسیب خیز بوده و احتمال تخریب و آتش سوزی و تصرف دارند گشت زنی صورت بگیرد.

سامانه سهام عدالت امروز برای چه کسانی باز می‌شود؟


دارندگان سهام عدالت که رقم سمت راست کد ملی آنها ۸ می باشد، از بامداد امروز چهارشنبه می توانند با مراجعه به سامانه سهام عدالت از صورتحساب خود مطلع شوند.

واحد های صنفی پالایش را از خودشان آغاز کرده و با تخلفات اقتصادی برخورد کنند


مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی با اشاره به عملکرد یازده ماهه گذشته سال جاری اظهار داشت: عملکرد اداره کل تعزیرات در سه بخش کالا خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق و ارز قابل بررسی و ارزیابی است.

زمان‌بندی مشمولان دریافت سهام عدالت بر اساس کد ملی +جدول


بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی از فردا و همزمان با رونمایی از سامانه سهام عدالت، مشمولان باید به ترتیب مطابق رقم سمت راست کد ملی (به ترتیب ۷، ۸، ۹، ۰، ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۶) مراجعه کنند؛ همچنین مرکز تلفن با شماره ۸۳۳۳۸ با ۹۰ خط نیز آماده شده است که بین ساعات ۹ تا ۱۷ پاسخگوی پرسش های مشمولان درخصوص مرحله نخست ساماندهی سهام عدالت است.

استان آذربایجان غربی دارای 236 شرکت تعاونی مسکن مهر فعال است


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در استان آذربایجان غربی 236 شرکت تعاونی مسکن مهر در حال فعالیت هستند که تا کنون برای 26 هزار عضو خود مسکن مهر ساخته اند که 16 هزار مورد از این تعداد به اتمام رسیده و تحویل متقاضیان شده است.

نمی توانیم تاریخ را نادیده گرفته و آن را نفی کنیم


رئیس دانشگاه ارومیه با حضور در دفتر خبری باریش نیوز به مشکلات و امور دانشگاهی و حواشی ایجاد شده راجب جلسات اخیر در خصوص جوزف کاکران بنیانگذار اولین مدرسه طب پرداخت.

  اخبار شهر را بيشتر از كدام رسانه خبري پيگيري ميكنيد؟

62.99

24.41

5.51

1.57