19:44|چهارشنبه, فروردین 20 ,1399
ارسال کننده : پدرام از ارومیه
نهاد مربوطه : شرکت توزیع فرآورده های نفتی آذربایجان غربی
تاریخ انتشار: 24 بهمن 1398 - 10:57
کد خبر: 51
به نتیجه رسیده // حمایت ها : 0 نفر

علت کم‌شدن سهمیه بنزین از کارت‌های سوخت

نتیجه سوژه :

احمد مجرد، مدیر عامل شرکت پخش و فرآورده‌های نفتی، در گفت‌وگو با سرویس اقتصادی باریش نیوز، در رابطه با کم شدن سهمیه بنزین از کارت سوخت اعلام کرد: در حالت عادی این امر امکان پذیر نیست مگر اینکه شهروندان به روش صحیح سوختگیری انجام ندهند. وی با اشاره به روش صحیح سوختگیری ادامه داد: اگر به نگات ذکر شده در روش صحیح سوختگیری توجه شود رقمی از سهمیه بنزین افراد کم نمی‌شود.
مجرد با بیان اینکه این امر در 99 درصد مواقع امکان پذیر نیس خاطر نشان کرد: شهروندان باید پس از اعلام دستگاه کارت خود را برداند زیرا در غیر این صورت حتی تا 3ونیم لیتر از سهمیه بنزین افراد کم می‌شود.
مدیر عامل شرکت پخش و فرآورده‌های نفتی گفت: اگر شهروندان با توجه به نکات ذکر شده سوختگیری انجام دادند اما با این حال رقمی از سهمیه آن‌ها کم شد می‌تواند بامراجعه به پلیس+10 و دریافت گزارش سوختگیری با مراجعه به سازمان موضوع را پیگیری کنند.
 

علت کم‌شدن سهمیه بنزین از کارت‌های سوخت

سلام و خسته نباشید. بنده یک خواهشی داشتم لطفا راهنماییم کنین و انعکاس دهنده ی این مشکل باشید. امروز مراجعه کردم به پمپ بنزین , از کارت خودرو پدرم استفاده کردم که سرماه ۶۰ لیتر بنزین شارژ شده بود زدم دستگاه نوشت ۵۸ لیتر موجودی! ۳۰ لیتر بنزین زدم باید میموند ۲۸ لیتر که بعد اتمام سوختگیری و طبق گفته های وزیر انرژی و اخبار و ... بعد گذاشتن نازل سرجاش و زدن دکمه خروج و بعد مشاهده کارت خود را بردارید کارتم رو خواستم بردارم که دیدم نوشته سهمیه مانده ۲۶ لیتر! تو یک روز عادی سوخت گیری ۴ لیتر بنزین بنده نیست شد! لطفا علت این مشکل را پیگیری کنید.

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید