18:45|چهارشنبه, فروردین 20 ,1399
ارسال کننده : ارسالی از هادی
نهاد مربوطه : اداره راهداری و حمل و نقل
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1398 - 11:55
کد خبر: 50
به نتیجه رسیده // حمایت ها : 4 نفر

مسدود شدن جاده بستان آباد و گرفتار شدن مسافران در برف

نتیجه سوژه :

محمدباقر هنربر، مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی در گفت‌و‌گو با سرویس اجتماعی باریش نیوز با بیان اینکه بیش از یک هزار دستگاه خودرو از شب گذشته تا کنون در محور تبریز به بستان آباد به دلیل بارش برف و کولاک شدید متوقف شده بودند، اظهار کردند: علیرغم اطلاع رسانی‌های قبلی برای اجتناب از ترددهای غیرضروری متاسفانه بیشتر خودروهای گرفتار شده در کولاک مجهز به زنجیز چرخ نبودند.
وی با بیان اینکه در آزادراه تبریز به زنجان در مسیر رفت به سمت تهران خوشبختانه به خاطر مسدود کردن مسیر از قبل مشکلی وجود ندارد، اضافه کرد: با توجه به اینکه کولاک شدید و بارش برف همچنان ادامه دارد تاکید می‌شود مسافران به هیچ وجه بدون داشتن تجهیزات ایمنی اقدام به سفر نکنند و در صورت امکان سفر خود را برای بعد از مساعد شدن وضعیت جوی به تعویق اندازند.
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه کولاک فعلی در این مسیر در چند سال گذشته بی سابقه است، خاطرنشان کرد: خودروهای گرفتار شده از ساعت 2 نیمه شب گذشته به دلیل کولاک در این مسیر متوقف شده بودند که خوشبختانه اقلام غذایی و همچنین سوخت مورد نیاز برای خودروها به وسیله ازگانهای امدادرسانی برای مسافران مهیا شد و در حال حاضر تردد دراین مسیر وجود دارد.

مسدود شدن جاده بستان آباد و گرفتار شدن مسافران در برف

سلام خسته نباشيد از ٢ شب جاده بستان آباد بسته شده هيچ ارگانی نيس و همه تو اتوبوس و سواری ها دارن از سرما يخ ميزنه هر کی زنگ ميزنيم ميگن الان پيگير ميشم اما در حال حاضر خبری نیست. لطفا پیگیری کنید

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید