18:31|چهارشنبه, فروردین 20 ,1399
ارسال کننده : محمدنژاد
نهاد مربوطه : علوم پزشکی آذربایجان غربی
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1398 - 10:18
کد خبر: 47
به نتیجه رسیده // حمایت ها : 1 نفر

مشکلات مردم برای گرفتن نوبت از بیمارستان‌های ارومیه

نتیجه سوژه :

مسعود خزرایی، رئیس بیمارستان امام رضا (ع) ارومیه در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش‌نیوز در مورد نوبت دهی در این بیمارستان اظهار کرد: نوبت دهی در بیمارستان امام رضا (ع) به صورت تلفنی، اینترنتی و حضوری انجام می‌شود.
وی افزود: برای سهولت در رفت و آمد مردم تا حد امکان مراجعه حضوری به بیمارستان را کاهش دادیم و متقاضیان می‌توانند از طریق اینترنت و به صورت تلفنی نوبت مراجعه به پزشک را دریافت کنند.
رئیس بیمارستان امام رضا (ع) در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر مراجعه حضوری برای دریافت نوبت همچنان وجود دارد اما طبق سیاست‌هایی که در سازمان وجود دارد در راستای سهولت دریافت نوبت مراجعه کنندگان تعداد آن را کاهش دادیم همچنین در آینده نیز برنامه‌ای برای توسعه خط تلفن و افزایش خدمات به متقاضیان وجود دارد.

مشکلات مردم برای گرفتن نوبت از بیمارستان‌های ارومیه

سلام خسته نباشيد. خواهشمندم مشکل ما را به گوش مسئولان برسانید. چند ساعتی است که برای دریافت وقت دکتر با بیمارستان امام رضا (ع) تماس میگیرم اما متاسفانه پاسخگو نیستند و نمی‌شود به راحتی وقت دکتر گرفت. لطفا مشکل بیماران را به گوش مسئولان برسانید. با تشکر

نظر دهید

لطفا عدد مقابل را در جعبه متن وارد کنید

نظرت کاربران

جواد
1398/11/26 - 22:54

با سلام ریاست بیمارستان امام رضا چرا دروغ و تبلیغات برای دومین بار تقاضای ملاقات حضوری دارم بشرط حضور رسانه ملی منتظر اطلاع هستم 09301244680